Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Під вільним сонцем, моя Україна величним розмаєм цвіте
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  22 Серпня 2019 р.

  Бути українцем – значить пишатися своєю країною. Українці радіють з того, що будують незалежну державу і духовно «повертаються» у родину народів Європи, виконуючи заповітну мрію багатьох поколінь українських патріотів. Тільки почуття любові й глибокої гордості за Україну разом із твердою вірою в її світле та величне майбутнє, у святість цієї прекрасної землі дає кожному українцеві – незалежно від того, молодий він чи сивий, чи живе він в Україні, чи в інших краях – право стверджувати: це – моя країна, мій народ, моя Україна!

  З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України 23 серпня у бібліотеці-філії №10 ім. Д. М. Брилінського провели слайд-екскурсію «Україна – це ти! Україна – це я!».

  Аби залучити школярів до святкування великих державних свят, навчити їх шанобливо ставитися до цінностей українського народу, до оточуючих, любити свою Батьківщину і вміти переборювати труднощі, працівниці книгозбірні влаштували перегляд слайд-екскурсії «Україна – це ти!», що розповідає про виникнення національного прапора та інших державних символів країни та знайомить з мальовничими куточками нашої держави. 

  Доповненням заходу стала книжково-ілюстративна виставка «Україно, доки жити буду, доти відкриватиму тебе». Матеріали книжкової виставки дали змогу школярам побачити минуле і сучасне України, нелегкий процес державотворення, згадати імена та постаті великих українців, котрі в різні часи прославили Україну. Також тут представлено матеріали про захисників Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет і захищають територіальну цілісність нашої держави.

  Наприкінці заходу працівниці бібліотеки закликали усіх присутніх: «Любіть свою Батьківщину, шануйте її державні символи, любіть свою українську мову, адже це – наша святиня, за яку боролися та ще боряться відважні сини та дочки України».

  Інна Герман, завідуюча бібліотеки-філії №10

  Без верби і калини – нема України. А ще нема України, як і будь-якої країни у світі, без державних символів. Кожен громадянин держави має знати, як виглядає національний герб і прапор. Про них говорили під час засідання клубу «Весела майстерня».

  22 серпня до книгозбірні №8 завітали юні таланти, щоб детальніше ознайомитися з державною символікою та створити власноруч такий важливий для кожного патріота символ.

  Після майстер-класу діти з допомогою книжкової викладки дізналися багато нових фактів про державні символи нашої Батьківщини. 

  Людмила Дуда, завідуюча бібліотеки-філії №8

   

  Працівники бібліотеки-філії №4 підготували патріотичну поличку «Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте», яка мала на меті донести до читача цікаву і різноманітну інформацію про минуле і сучасне України, сприяти підтримці у юних серцях патріотичного духу і національної свідомості.

  «День Незалежності України – важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею», – підсумувала Брицька Анастасія.

  Вікторія Мітрофанова, бібліотекар бібліотеки-філії №4

   

  Україна – країна розумних і талановитих людей. Тому кожен з нас має право з гордістю називати себе українцем та пишатись цим.

  21 серпня у бібліотеці-філії №15 читачі знайомились із видатними людьми України, які зробили чималий внесок в нашу історію.

  Напередодні Дня Незалежності нашої країни у бібліотеці продемонстрували віртуальний портрет видатних людей України із пишномовною назвою «Історію творять особистості». За допомогою презентації діти дізнались цікаві факти про визначних українських діячів.

  Окрім інформаційної частини, читачі ще й перевірили свої знання з історії за допомогою вікторини «Історія в особах». Кожен із присутніх привітав Україні, написавши їх на символічних синьо-жовтих серцях. Україна – у кожному з нас одна. Тож, ми повинні пишатись нашою історією, нашими людьми, нашою землею та нашим сьогоденням!

  З Днем Незалежності, Україно!

  Мар'яна Семенюк, бібліотекар бібліотеки-філії №15


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2015 р.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр