Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Бібліотека + Читач = Любов»
  Зоя Боєва, редактор ЦБ
  14 Лютого 2014 р.

  Кохання ─ найголовніше з усіх людських почуттів. Воно надихає на великі справи, звершення та досягнення, спонукає до надзвичайних вчинків.

  Сьогодні, у День святого Валентина, в центральній бібліотеці панує надзвичайна атмосфера. Кожен працівник бібліотеки має припіднятий настрій, адже ще вранці отримав свою власну з фотографією та побажанням валентинку. Читальний зал, абонемент та коридори потопають у сердечках та кульках. Чимало зусиль доклала до оформлення та створення святкового настрою художник центральної бібліотеки Оксана Сологуб. Не менш креативно до справи підійшла і Галина Єсюніна, завідуюча сектором автоматизації. Вона створила прекрасну, романтичну мультимедійну презентацію «Всьому початок є любов…» На великому екрані в читальному залі яскраві чарівні картинки змінюють одна одну під акомпанемент чарівливих мелодій.

  Користувачам, які сьогодні завітають до бібліотеки, працівники даруватимуть сердечка з побажаннями, а також вони зможуть втішатися тими красотами та атмосферою, що панують у бібліотеці.

  До Дня усіх закоханих бібліотекарі також підготували цікаву та змістовну книжкову виставку «Любов придумана не нами, вона від Бога нам дана», яку зможе відвідати кожен охочий.

  Зоя Боєва, редактор ЦБ

    

  Ще метуть зимові заметілі, а у серця вже постукала весна. Чому? Тому, що сьогодні – 14 лютого, свято всіх закоханих. А кохання не боїться холоду і розквітає у будь-яку пору року.

  Працівники бібліотеки-філії №12 теж приєдналися до святкування і влаштували для учнів 7-а класу СЗОШ №21 літературний вечір «Минає все, любов лиш не минає».

  Юних користувачів ознайомили з історією виникнення, символами та традиціями свята – Дня святого Валентина. На зустріч із ними також завітала відома подільська поетеса Ольга Захарівна Лихогляд, яка читала школярам свої прекрасні вірші про кохання. А насамкінець юний поет-початківець Влад прочитав власний вірш про кохання, яким освідчився своїй однокласниці Лілі.

  Такі дива творить святий Валентин!

  Тетяна Любенчук, завідуюча бібліотекою-філією №12

    

  «Кохання! Про нього мріють, його чекають, ним захоплюються. Це почуття подарувало нам велику кількість пісень, балад і поем. Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри та Івана Франка, Пушкіна і Лермонтова, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Олександра Олеся, Василя Симоненка…» – такими словами працівники бібліотеки-філії №2 розпочали поетичну стежину «Пливе кохання птахом над землею».

  13 лютого бібліотекарі, учні 9-А класу СЗОШ №22 та їхні вчителі поринули у прекрасний світ поезії.У рамках роботи клубу «Гармонія», до них на свято завітали дві чарівні поетеси із спілки «Поділля». Марія Лисайчук та Галина Однолєтка прочитали юним користувачам свої чудові вірші із збірок «До сходу сонця, до причини», «Ищу гармонию во всем», «На на миттєвому острові».

  Учнів та вчителів до глибини душі зворушили багатогранний талант і щедрість душі цих прекрасних майстринь художнього слова. Вони були зачаровані лірикою їх віршів про кохання та любов до матері, української мови і рідного міста.

  Оксана Ковальчук, завідуюча бібліотекою-філією №2


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радимо прочитати українські книги

  Фонди бібліотек міста Хмельницького поповнилися великою кількістю української класики та книг сучасних авторів, серед яких твори-лауреати Всеукраїнської літературної премії "Коронація слова"

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр