Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Разом для найкращого Інтернету
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  8 Лютого 2022 р.

  Наше життя сьогодні неможливо уявити без віртуального простору. Щоденно ми проводимо значну частину часу у всесвітній мережі. Задля формування культури поведінки в Інтернеті та засвоєння правил безпеки щорічно, починаючи з 2004 року, у другий вівторок лютого відзначається День безпечного Інтернету.

  8 лютого 2022 року він проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»З метою доєднатися до всесвітньої традиції та допомогти своїм користувачам краще почуватися у віртуальному просторі працівники бібліотеки-філії № 8 ім. І. Іова підготували навчальний відеоролик «Онлайн-діалог про основні правила безпеки». Дорослі та діти з його допомогою зможуть побачити на прикладах, до чого може привести віртуальна необачність, та познайомитися з літературою на цю тему. Особливо такий матеріал стане у пригоді під час дистанційного навчання. 

  Людмила Дуда, завідуюча бібліотеки-філії №8 ім. І. Іова

  В День безпечного Інтернету у бібліотеці-філії №14 впродовж дня організовували мікрохвилинки «Безпека дитини в Інтернеті», «Разом на онлайн-платформі!».

    

  Під час спілкування з користувачами було встановлено, що Інтернет є важливою та невіддільною частиною життя сучасної людини, простором для реалізації прав дитини, фактором позитивного впливу на розвиток сучасної людини.

  Валентина Черненко, завідуюча бібліотеки-філії №14

     

  У День безпечного Інтернету у книгозбірні №3 для дітей-читачів організовано та проведено індивідуальні уроки з безпечного інтернет-серфінгу. Для старшого покоління влаштували індивідуальні бесіди «Безпека у цифровому середовищі», а також перегляд серій «Коли пишуть шахраї», «Коли телефонують шахраї» від проєкту «Дія. Цифрова освіта».

  Також бібліотекарки організували вуличну акцію «Рушаймо у віртуальний світ БЕЗПЕЧНО!», учасниками котрої стали дорослі та діти мікрорайону Гречани. Кожен отримав пам'ятку «Правила безпечного Інтернету» та нагадування бути обережними та уважними у віртуальному просторі.

  Працівниці наголошують: «Інтернет – це не головне захоплення у житті. Повинні бути ще й улюблені книги, заняття спортом і прогулянки з друзями на свіжому повітрі».

  Тетяна Ілаш, бібліотекарка бібліотеки-філії №3

      

  8 лютого користувачі бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського в День безпечного Інтернету мали змогу пройти всі рівні та виконати завдання медіаосвітньої онлайн-гри «Пригоди Літератуса», щоб визначити, наскільки вони є компетентними медіаспоживачами. Разом із головним героєм, юним принцом Літератусом, школярі подолали 10 рівнів та на кожному з них оцінювали достовірність і правдивість інформації, що траплялася, перевіряли та знаходили правду.

  Гра проводилась з метою підвищення обізнаності школярів щодо протидії пропаганді та маніпуляціям, а також для виявлення того, наскільки вони розуміють та вміють розпізнавати підозрілу інформацію, приховану рекламу, недоведені факти тощо.

  Інна Герман, завідуюча бібліотеки-філії №10


  Філія №2
  Філія №2
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радісно, коли у бібліотеці багато нових книг

  Нова література вже на полицях у бібліотеках міста: новинки сучасної художньої літератури з усього світу для дітей та дорослих, науково-популярні видання, енциклопедії тощо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр