Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Стежками війни до миру
  Бібліотеки-філії ЦБС
  8 Травня 2014 р.

  Будь славен, День святої Перемоги!

  Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя,  нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги.

  Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

  7 травня у приміщенні НВО №28 відбулося свято-вшанування «Будь славен, День святої Перемоги!», яке було організоване депутатами міської ради А. С. Тарчевським, Н. І. Романовською, П. В. Переймою, а також за сприянням директора НВО №28 Г. Л. Мельник, Голови Ради Ветеранів мікрорайону Озерна Й. К. Масловського, ДМШ № 3 та бібліотеки-філії №8.

  Гостями свята були ветерани Великої Вітчизняної війни мікрорайону Озерна – М. М. Капелянець, І. С. Сисоєв, М. Ф. Марусяк; вчителі та учні старших класів НВО №28.

  Усіх присутніх, з нагоди 69-ої річниці Перемоги, привітали депутат міської ради А. С. Тарчевський, Голова міської ради ветеранів М. М. Садиков і ветеран М. Ф. Марусяк. Викладачі та учні ДМШ №3 порадували гостей святковим концертом, а М. М. Капелянець поділився своїми спогадами про воєнні роки.

  Минає час, але назавжди в історії залишаться імена тих, хто у нелегкій боротьбі встав на захист рідної землі, ціною власного життя відстояв споконвічне право людини на свободу. Схилімо ж голови перед нашими ветеранами та світлою пам’яттю тих, хто відійшов у вічність.

   

  Людмила Дуда, завідуюча бібліотекою-філією №8

  З пошаною до солдат

  Щороку ми вітаємо ветеранів, а також вшановуємо пам'ять тих, хто відійшов у вічність. Вони ціною власного життя здобували перемогу задля ясного та мирного неба над головою майбутніх поколінь. Уже минуло 69 років з того часу. Це ціла епоха, це середній вік, який людина проживає на цьому світі. Правда, у багатьох цей для життя час забрала Друга світова війна. Але ті далекі криваві події навіки закарбувалися в пам'яті очевидців та учасників війни.

  Наближається День Перемоги і 6 травня у бібліотеці-філії №9 відбувся захід «З пошаною до солдат» для учнів 6-Б класу НВК №2. На захід запросили голову Ради ветеранів мікрорайону Дубове Миколу Миколайовича Жучкова, який розповів школярам про трагічні воєнні події. А почесний відвідувач бібліотеки та видатний поет Хмельниччини Петро Миколайович Савчук своїми віршами та поетичним словом допоміг здійснити екскурс воєнною хронікою.

  Юні відвідувачі бібліотеки дізналися багато цікавого із розповідей. Тепер вони знають, що пережили наші діди та прадіди, і цінуватимуть завойований ними мир на рідній землі.

  Людмила Шевчук, завідуюча бібліотекою-філією №9


  60 років ЦБ та 40 центральній бібліотеці для дітей
  60 років ЦБ та 40 центральній бібліотеці для дітей
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2018 року

  Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр