Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Європа починається в Україні
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  18 Травня 2022 р.

  18 травня, напередодні святкування Дня Європи, у бібліотеці-філії №10 ім. Д. М. Брилінського працівниці підготували відеоенциклопедію «Знайомство з традиціями та культурою країн Європи». Тематичний захід організували у рамках роботи ВільноХабу, що втілюється у книгозбірні завдяки програмі «Мріємо та діємо».

  Присутні на бібліоподії здійснили подорож країнах Європейського Союзу та відвідали найцікавіші місця, ознайомились з видатними пам'ятками культури, а також взяли участь в обговоренні «Що вражає найбільше?». Запрошені почули про традиції країн Європейського Союзу, помилувались чудовими краєвидами, побували в географічному центрі Європи, що на Закарпатті, в селі Ділове.

  «День Європи – це день пізнання європейських країн. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця», – розповіли організаторки.

  Гармонійним доповненням до заходу став куточок «Відкрий для себе Європу». Матеріали для оформлення були надані Представництвом Європейського Союзу в Україні та громадською організацією «Молодіжна Альтернатива». Серед отриманих ресурсів – методичні посібники, інформаційні видання та книжки-ігри, які допоможуть у роботі з дитячою та юнацькою аудиторією.

  Бібліотекарки прокоментували: «Kуточок Європейського Союзу – це можливість для наших користувачів дізнатися більше про цю організацію, її історію, принципи функціонування, керівні інституції, про органи ЄС та їхню діяльність, про європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України».

  Ганна Слободян,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №10

  «Знай про Європу більше» – під такою назвою та водночас гаслом 18 травня відбувся інформаційний мікс у книгозбірні №15. Подію організували до Дня Європи.

  Цікаві факти про Європу, історія Європейського Союзу, його основні завдання та чому Україна прагне бути членом міжнародного союзу – про це і не тільки дізнались учасники заходу.

  Окрім обговорення достатньо серйозних тем, на дітей чекали тематичні розваги, зокрема, хлопчики й дівчатка визначали столиці європейських країн, розшифровували крилаті вислови із творів європейської літератури та брали участь в інших не менш цікавих конкурсах.

  Водночас юні учасники із зацікавленням переглянули тематичну літературу про Європу та ЄС. Наприкінці інформаційного заходу вони поділились своїми враженнями, які отримали від бібліоподії.

  Мар’яна Семенюк,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №15


  Філія №9
  Філія №9
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Хочемо поділитись книжковими новинками

  Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр