Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книжковий день у бібліотеці
  Центральна публічна бібліотека
  10 Серпня 2022 р.

  Із самого ранку у читальній залі юрмилися діти із літнього табору «ProKids». Хлопчики і дівчатка за підказками бібліотекарів із кольорового паперу клеїли закладинки. Дехто настільки захопився роботою, що замість однієї зробив декілька!

  Яскраві смужки із трикутними віконечками тепер допомагатимуть малечі читати улюблені книжечки. Адже, на якій сторінці б юні читачі не зупинилися, наступного разу швидко відшукають потрібне місце, аби якомога швидше поринути у цікаві пригоди.

  Не менш цікаво було і у ВільноХабі. Тут зі слів, прочитаних із різних книжок, діти складали нові зв’язні речення та фрази. Можливо, хтось із них уявляв себе при цьому письменником. А можливо, у майбутньому хтось і справді ним стане. Хтозна?

  Уже з обіду у книгозбірню завітали поціновувачі творчості подільської письменниці Тетяни Безушко. Вона не лише літераторка, але вчителька, волонтерка, мама трьох діток. Від лютого цьогоріч, коли емоції були через край, а в душі – розпач і розгубленість, як і багато хто із нас, Тетяна шукала вихід цим своїм емоціям. І віднайшла. У творчості. Порятунком став цикл невеличких оповідань під хештегом #Із_майбутньої збірочки, які авторка публікувала на своїй сторінці у фейсбуці.

  Маленькі зернята, які містять глибокі думки та концентрують нелегкі чуття. Кожне з оповідань – десь почуте, частково пережите, кимось комусь звірене у намаганні відновити внутрішню рівновагу. Щиро та задушевно Тетяна розповідала про те, звідки бере сили рухатися далі, чим надихається, на що сподівається.

  Розповіла також про нову збірку «Весна-2022», співавторкою якої стала. Одну книжку, до слова, подарувала нашій бібліотеці. А ще – ляльку-мотанку, яка віддавна є оберегом України. Її купила у майстрині, яка усі вторговані від рукоділля гроші передає на ЗСУ.  

  Зустріч із письменницею нікого із присутніх не залишила байдужими. Сьогодні, коли ми не знаємо, що на нас чекає завтра, так важливо гуртувалися, зустрічатися ось за такими теплими розмовами, підтримуючи один одного і йдучи разом пліч-о-пліч до нашої перемоги. Усе буде Україна


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки сучасної художньої літератури

  Знайомимо вас із підбіркою нових та цікавих книг, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр