Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Засідання круглого столу
  Елла Холміцька, заступник директора ЦБС
  25 Червня 2014 р.

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», 24 червня у центральній бібліотеці Хмельницької міської ЦБС для директорів закладів культури міста та завідуючих бібліотеками-філіями Хмельницької міської ЦБС було проведено засідання круглого столу за темою «Концепція реформування місцевого самоврядування та Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

  У засіданні брали участь магістр державного управління ХУУП, доцент кафедри, директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ, підприємств, організацій Баюк Микола Іванович,  спеціалісти Хмельницького міськрайонного управління юстиції: начальник відділу правової роботи, правової освіти та державної реєстрації нормативно-правових актів Кротова Оксана Сергіївна та провідний спеціаліст Бульбах Світлана Іванівна.

  Баюк М. І. ознайомив присутніх з презентацією «Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Спеціалісти міськрайонного управління юстиції дали всім присутнім роз’яснення щодо порівняльної таблиці до Проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»,  розробленої групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Найбільші потенційні ризики передбачуваної політики децентралізації адміністративно-територіального устрою пов’язані з процесом регіоналізації системи влади в Україні, і дещо менші – із переданням повноважень органам місцевого самоврядування субрегіонального та локального рівнів. З метою нейтралізації їх негативного впливу,  присутні на засіданні круглого столу запропонували:

  У галузі реформування адміністративно-територіального поділу:

  • недопущення укрупнення адміністративних областей, за винятком тих випадків, коли населення певних областей становить менше, ніж 1,2 млн мешканців;

  У галузі вдосконалення системи міжбюджетних трансфертів:

  • встановлення чітких щорічних параметрів витрат місцевих бюджетів та створення механізму перевірки місцевими державними адміністраціями дотримання місцевими бюджетами даних вимог;
  • визначення чітких принципів надання місцевим бюджетам субвенцій та інших цільових виплат.   

  Через сайт Хмельницької міської ЦБС ви можете долучитися до обговорення положень змін до Конституції України та внести свої пропозиції.

  У читальному залі центральної бібліотеки  постійно оновлюється інформація на  книжковій виставці «Конституція України» з розділом «Обговорюємо зміни до Конституції України щодо децентралізації влади».


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у третьому кварталі 2017 р.

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за літо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр