Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Цікаві форми масової роботи у бібліотеці: традиції та інновації
  Іванна Білик, завідуюча методично-бібліографічного відділу ЦПБ
  18 Серпня 2022 р.

  «Цікаві форми масової роботи у бібліотеці: традиції та інновації». Такою була тема виїзного майстер-класу для бібліотекарів сіл Хмельницької громади, який відбувся 17 серпня 2022 року на базі бібліотеки-філії №2.

  Які саме заходи проводять зі своїми читачами, як до них готуються, які форми та назви підбирають – про усе це та багато іншого розповіла гостям завідуюча бібліотеки-філії №2 Оксана Ковальчук.

  «Коли ми готуємось до заходів, то кожний сценарій детально продумуємо. Намагаємось зробити так, щоб це не була просто «суха» лекція, а дійсно цікаве дійство, із застосуванням сучасних технологій, програм, різноманітних конкурсів та інтерактивів. Захід можна провести швидко, а от сама підготовка займає чимало часу. Це ж треба підшукати необхідний матеріал, відповідні картинки для презентації або відеоролику, проанонсувати захід, зробити книжкову виставку або інсталяцію, запросити людей та ЗМІ», – ділилася досвідом господиня бібліотеки.

  З роботою інших відділів ознайомили колег під час екскурсії бібліотекою Ірина Амеліна та Тетяна Юркова. Розповіли й про те, що зараз на часі – актуалізацію книжкового фонду та обслуговування користувачів в умовах війни.

  Родзинкою навчального дня став майстер-клас «Лялька-мотанка» від бібліотекарки, справжньої майстрині Тетяни Юркової. Всі учасниці семінару змогли власноруч виготовити для себе ляльку «Благодать», і більшість з присутніх робили це вперше.

  Продовжили бібліотекарки знайомитись з роботою інших книгозбірень системи, відвідавши ще й бібліотеку-філію №8 ім. Івана Іова, що у мікрорайоні Озерна. Тут завідуюча бібліотекою Людмила Дуда також провела екскурсію бібліотекою, розповіла про співпрацю з іншими організаціями, поділилась досвідом, як за допомогою соціальних мереж, активній діяльності і професіоналізму можна залучити кошти для розвитку бібліотеки.

  «Дякую колегам за зустріч та майстер-класБуло цікаво, повчально і, як приклад, що ми можемо робити і до чого нам потрібно прагнути», – поділилась своїми враженнями Ольга Панасенко, бібліотекарка Пироговецької бібліотеки-філії №18.

  Сніжана Гапчук, бібліотекарка с. Черепівка прокоментувала у фейсбуці: «Дякую. Було цікаво повчитися чогось нового. А майстер-клас обов'язково повторимо зі своїми читачами».

  «Сподіваємось, такий обмін досвідом буде вам корисним, і вже незабаром ми побачимо цікаві, захоплюючі, емоційні, зорієнтовані на особистість заходи у сільських книгозбірнях громади», – підсумувала Світлана Сінькова, заступниця директорки ЦБС.


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки на полицях бібліотек

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади. Художня література, видання з питань мистецтва, дитяча література.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр