Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книга українською – зброя проти ворога: бібліотеки громади пропонують перемагати разом
  Адміністрація ЦБС
  1 Вересня 2022 р.

  До книжкової раптівки – акції «Подаруй книжку бібліотеці» всіх мешканців Хмельницької громади запрошують доєднуватися у Централізованій бібліотечній системі. Акція поновилася під час загострення воєнних дій, особливо активно обговорювати подію в соцмережах почали наприкінці літа.

  «Шість місяців у країні війна. За цей час кожен знайшов свій власний фронт для боротьби. Той, на якому працюють бібліотеки, виявився передбачувано дуже важливим, адже нових надходжень немає. Нести культурний розвиток, українську літературу, рідну мову, популяризувати читання як ознаку інтелектуальних досягнень нації та метод об’єднання людей навколо власної історії й літературних здобутків – шлях бібліотек.

  За останніх пів року у нас читачів побільшало. Розраду в книгах знаходять і люди, які до нас переселилися з початку війни. З’явилася навіть нова категорія – користувачі, які за допомогою читання вивчають або ж удосконалюють свою українську. Їм потрібні книги! Тож наразі в умовах війни маємо неабияку необхідність поповнення фондів сучасними книгами українською мовою», – розповіли бібліотекарі.

  В акції вже взяли участь місцеві письменники, поділившись власними виданнями та книгами з домашніх бібліотечок, активісти, держслужбовці, самі бібліотекарі, подарувавши дещо з літературних новинок рідним бібліотекам. Та все ж найактивніше полиці з подарованими виданнями наповнюють саме читачі. Примітно, що серед таких надходжень не тільки художні книжки, є й енциклопедичні видання, а також якісна література з різних галузей знань, методичні посібники.

  Тому акція «Подаруй книжку бібліотеці», що має на меті поповнення фондів сучасними книгами українською, є популярною й триватиме надалі. Тож закликаємо стати її учасниками. Якщо у вас є сучасні книги українською – чи то художні, чи галузева література, дитяча література – не дайте їм залежатися на полицях, а подаруйте бібліотекам. Хай і вони принесуть потенційно важливу користь для нашої спільної перемоги.

  На такі видання радо чекають у кожній бібліотеці-філії ЦБС Хмельницької громади. Бібліотеки розташовані у всіх куточках міста, а також селах. Обрати найближчу можна на нашому сайті у розділі «Бібліотеки».


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Дивосвіт нової книжки

  Приємного та цікавого читання!

  Завжди раді бачити Вас у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр