Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книгу про графа-реформатора Ігнація Мархоцького представили у бібліотеці
  Центральна публічна бібліотека
  22 Вересня 2022 р.

  21 вересня у Центральній публічній бібліотеці громади відбулася презентація книги відомого краєзнавця, дослідника, поета, знаної на Поділлі людини Володимира Захар’єва. Представлене нині науково-пізнавальне видання має назву «“Біла ворона” з “Panstwa Minkoweckiego”». Книга розповідає про графа-реформатора Ігнація Мархоцького – людину, життєві принципи якої не сприйняли сучасники, а багато хто з пізніших поколінь заангажовано описували його життя і діяльність.

  Привітати з виходом видання, що побачило світ у 2022, упорядника Володимира Захар’єва у бібліотеку прийшли друзі, науковці, читачі. Адже, як зазначено в описі, «“Біла ворона” з “Panstwa Minkoweckiego”» буде корисною дорослим та молоді – усім, хто цікавиться історією України та біографіями неординарних особистостей з нашого минулого.

  «Книга укладена зі спогадів і статей про Ігнація Мархоцького, – говорить пан Володимир. – Читач зможе побачити реформатора очима авторів, які по-різному сприймали вчинки цієї "білої ворони"». Доповненням служать документи часів, що описуються.

  Юлія Винокурова, бібліотекарка Центральної публічної бібліотеки відзначила: «Сьогодні ми всі добре знаємо, як перекручується історія, як важливо збирати історичні факти, занотовувати свідчення очевидців, тому на часі зараз видання саме таких книг. Вони допомагають зберегти правдиву історію нашої малої батьківщини і всієї України».

  Дослідник Віталій Свінц, котрий завітав на презентацію: «Завдяки таким людям, як Володимир Захар’єв, ми будемо мати свою історію і будемо знати її». «Володимире Анатолійовичу, міцного вам здоров’я та наснаги творити, писати, працювати ще багато», – побажала поетеса Галина Корицька, даруючи квіти.

  До вітальної частини події доєдналися також вихованці Хмельницької школи мистецтв «Райдуга», виконавши для присутніх музичні номери.

  Нагадуємо, що презентація цього науково-пізнавального видання пройшла в межах міського літературного марафону «#Щодня читай українською» (13–24 вересня), котрий організовують книгозбірні Централізованої бібліотечної системи з нагоди Дня міста Хмельницького.


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство

  Багато нових книг надійшло до бібліотек міста. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр