Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотечне рандеву: Україна – Італія
  Адміністрація ЦБС
  28 Липня 2014 р.

  Зайве говорити про необхідність міжнародних обмінів для українських фахівців, зокрема і для бібліотекарів. Проект «Бібліотечне рандеву: Україна – Італія», розроблений провідним бібліотекарем бібліотеки-філії №2 Хмельницької міської ЦБС Мариною Шандорук, став можливим завдяки отриманню працівником книгозбірні гранту на професійну подорож до Італії  від Фонду Рината Ахметова «Розвиток України», Програма «Ідея – Імпульс – Інновація», розділ «Динамічна культура». 

  Реалізатори проекту поставили перед собою завдання запозичити актуальний італійський бібліотечний досвід та поділитися ним з українськими колегами, а також створити офіційну співпрацю між Публічною бібліотекою Боргоманеро Мараца (провінція Новара, Італія) та Хмельницькою міською централізованою бібліотечною системою (Україна). Марина Шандорук, відвідавши бібліотеку в Італії з 9 до 17 липня 2014 року, була провідником і перекладачем для українських колег.

  Першим кроком для співпраці стала Інтернет-конференція між працівниками обох читалень. Сторони погодили створення книжкових куточків у бібліотеках – українського та італійського. Перші книги італійською мовою Марина Шандорук уже привезла із собою. До того ж, запропоновано створити бібліотеки-побратими: Хмельницький – Боргоманеро. Італійська сторона уже готує необхідні папери для затвердження співпраці на офіційному рівні.

     

  Про усі деталі проекту та аналіз досвіду можна довідатися на авторському блозі Марини Шандорук «Бібліотечне рандеву: Україна – Італія» (режим доступу: http://ukraineitaly.blogspot.com/).


  Свято Перемоги у філії №3
  Свято Перемоги у філії №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радимо прочитати українські книги

  Фонди бібліотек міста Хмельницького поповнилися великою кількістю української класики та книг сучасних авторів, серед яких твори-лауреати Всеукраїнської літературної премії "Коронація слова"

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр