Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Читаємо Юрія Даценка
  Центральна публічна бібліотека
  23 Вересня 2022 р.

  Український письменник, сучасник, особистість, що наділена особливою літературною вправністю, а до того ж ще й хмельничанин – Юрій Даценко. Презентацію, присвячену саме його творчості, 23 вересня влаштували в Центральній публічній бібліотеці Хмельницької громади. Захід пройшов у межах двотижневого міського літературного марафону «#Щодня читай українською», який книгозбірні Централізованої бібліотечної системи організовують з нагоди Дня міста Хмельницького.

  Юрій Даценко у своєму літературному доробку має дебютний роман «Пастка для різника» та продовження серії – романи «Книга в камені» та «І стало світло...». У них письменник поєднує детективний сюжет з історичним підґрунтям. Працює на перетині жанрів, додаючи творам стилю трилера.

  Автор розповів, що над кожним твором він багато працював, шукав матеріали, читав. Його щоразу перемагало бажання створити досконалий твір, бо за задумом читач мав легко в нього повірити. «Дуже цікава, насичена мова. Написано просто, невимушено і дуже атмосферно. Захоплюють описи старого Проскурова, Кам’янця, Меджибожа та швидкі, живі діалоги. Романи неначе граються почуттями читача. Після прочитання першої книги виникає бажання читати ще!» – говорить модераторка зустрічі Олеся Горобняк.

  Ті, хто читав романи Юрія Даценка, додали: «Так написано, що читаєш і ніби особисто спілкуєшся з автором. Без особливого пафосу, просто, наче розмова за філіжанкою кави».  

  Дія першого роману «Пастка для різника» відбувається у Проскурові ХІХ століття. У «Книзі в камені» головний герой Яків Ровнєр потрапляє до Кам’янця-Подільського, а в третьому романі з серії («І стало світло…») знову повертається до Проскурова.

  Відзначила учасниця літературної зустрічі пані Тетяна: «Особливо приємно, що такою літературою автор популяризує наше місто, робить його цікавим і захопливим для людей з усієї України, які читають його книги.  Вони захочуть примандрувати до нашого Проскурова і більше про нього дізнатися».

  Для шанувальників творчості Юрія Даценка та тих, хто  тільки має намір взятися за прочитання його ретродетективів, автор анонсує продовження серії після перемоги. Тож читайте хорошу, якісну, сучасну і майстерну українську літературу.


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література за державною програмою

  Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр