Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Відверта розмова «STOP – булінг»
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  7 Листопада 2022 р.

  Публічні приниження та образи, висміювання, псування особистих речей або коментарі з погрозами у соціальних мережах – усе це прояви булінгу серед школярів. Дитячий булінг у школі з'являється з різних причин.

  4 листопада у Центральній публічній дитячій бібліотеці відбулась відверта розмова «STOP – булінг» з учнями 4 класу СЗОШ № 21. Подію бібліотекарки молодшого абонементу організували з метою запобігання такому явищу. Вони ж зазначили: «24% українських дітей, згідно з дослідженнями, хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Дуже часто булінг призводить до  непоправних наслідків, а тому у світі активно говорять про те, як зупинити шкільне насилля».

  Під час зустрічі працівниці бібліотеки розповіли детальніше про різновиди агресії, ознаки та наслідки такої для подальшого психологічного розвитку школярів. Основну увагу приділили прикладам булінгу, поясненню характерних ознак булера, жертви та інших учасників цькування. Також учасники заходу взяли участь у ситуативній грі, подивились відео про шкільні конфлікти та способи їх вирішення.

  Зауважили організаторки заходу: «Найкращий засіб боротьби з цькуванням – профілактика. Батьки мають бути уважними до власних дітей, помічаючи будь-які незвичні прояви у поведінці. Вчителям варто на виховних годинах розповідати про способи уникнення та вирішення конфліктних ситуацій. Ми поспілкувалися з нашими читачами про негативне явище булінгу та пояснили важливість дружнього ставлення одне до одного».


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги від наших друзів з Польщі

  Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр