Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Усі ми різні – усі ми рівні
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  11 Листопада 2022 р.

  16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів терпимості. За пропозицією ООН, щорічно, з 1996 року в усьому світі відзначають Міжнародний день толерантності (День терпимості). Цього дня у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

  9 листопада бібліотекарки молодшого абонементу Центральної публічної дитячої бібліотеки організували годину спілкування «Усі ми різні – усі ми рівні» для третьокласників СЗОШ №21.

  Мета заходу: ознайомити школярів із поняттями толерантності та рівності, негативними наслідками неприйняття людей з відмінними расовими, культурними та релігійними рисами.

  На подію запросили представників відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Хмельницької області. Інспекторки проінформували дітей про абсолютно рівні права та обов`язки кожного громадянина, незалежно від певних відмінностей, а також наголосили на відповідальності за дискримінаційні вчинки та висловлювання, прояви нетерпимості щодо інших учасників комунікації.

  Присутнім пояснили: якими бувають прояви толерантності, важливість доброзичливого ставлення одне до одного, зважаючи на унікальність кожної людини. За допомогою ситуативної гри та простих прикладів відвідувачі дізнались більше про те, як реагувати на труднощі у спілкуванні, уникати конфліктів і зберігати гарні стосунки з оточенням. «Терпимість означає повагу, прийняття та правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу та способів прояву людської індивідуальності. Це не лише моральний обов’язок, а й політична та правова потреба», – відзначили працівниці бібліотеки.


  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги від наших друзів з Польщі

  Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр