Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Відбувся мистецький тренінг-презентація
  Центральна публічна бібліотека
  18 Листопада 2022 р.

  17 листопада в читальній залі Центральної публічної бібліотеки відбулася презентація виставки картин Ірини Йолтухівської «Надихаючись – дихаю». Подія пройшла в межах зустрічі-тренінгу «Колір як шлях до відновлення». На бібліотечну подію запросили тих, хто прибув до нашого міста через війну, а також хмельничан.

  Ірина Йолтухівська – харків’янка, філологиня, психологиня Благодійний фонд «Рокада». У студії «Art-people» в Харкові закінчила курс живопису маслом та курс живопису аквареллю.

  Всі роботи, котрі увійшли до виставки, написані протягом останніх 5-6 років.

  Акцентує художниця: «Головне моє усвідомлення за останні 5 місяців – ми живемо серед чудових людей! Допомагати людям, своєму місту, своїй країні так само важливо, як стояти зі зброєю на полі бою. Я не вмію тримати зброю в руках, але я роблю те, що вмію робити найкраще – допомагаю людям як психолог, педагог, тренер та творча людина, бо ЖИВУ та працюю попри все!».

  Зізнається авторка робіт, психологиня, що їй дуже приємно, коли її картини приносять людям візуальне заспокоєння, приємні емоції, дарують естетичне задоволення та й просто тішать своєю присутністю на стінах бібліотеки.

  Для Ірини Йолтухівської колір – то щось особливе. Це мегасильне відображення емоцій і внутрішніх почуттів. Тому й пропонує у межах психологічних тренінгів малювати мандали – схематичні розмальовки, які можна розфарбувати тисячами способів. Коли береш до рук мандалу, маєш сконцентруватися на своїх внутрішніх емоціях і власних відчуттях. Виходячи з цього, обрати для себе декілька кольорів, якими і розфарбуєш схему-заготовину. Пані Ірина пропонувала учасникам малювати або кольоровими олівцями, або фарбами (можна було навіть користуватися не спеціальними пензликами, а власними пальчиками).

  Останнім часом книги-замальовки із зображенням мандал стрімко набрали популярність. Це чудовий спосіб сконцентруватися на своєму внутрішньому світі.

  А ще психологиня на прикладі хустинок показувала, як може змінюватися сприйняття людини оточуючими в залежності від того, які кольори вона обирає. Разом з тим за допомогою кольорів можна добрати собі емоцій чи сил, яких у той чи інший день не вистачає.


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Шановним любителям книг!

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр