28 січня в межах проєкту «Вільна мама» працівниці дитячої бібліотеки-філії №14 провели зустріч, на яку запросили ВПО та їхніх діток, що тимчасово мешкають у мікрорайоні Ракове. Захід був організований спільно з громадською організацією «Жіночий хаб». А мета – вивчення потреб дітей, які покинули рідні домівки.
![Послуга для мам і діток – ВПО](/uploads/images/news/news 2023/fil_14_mama.jpg)
Бібліотекарка ознайомила відвідувачів з послугами, які отримують користувачі книгозбірні, розповіла про історію нашого міста, його вулиць, сучасним Хмельницьким. Представниця громадської організації пані Вікторія провела анкетування серед молодих мам.
Особливо звернули увагу на послуги для дітей, які надаватиме книгозбірня спільно з психологами, педагогами громадської організації. Це: творчі заняття, майстер-класи, ігри та ін. Вони вкрай необхідні дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку.
![Послуга для мам і діток – ВПО](https://cbs.km.ua/uploads/images/news/news%202023/fil_14_mama_1.jpg)
Сім’ї ВПО матимуть змогу на кілька годин залишати своїх дітей у бібліотеці. Це дасть мамам час, аби оформити необхідні документи, отримати гуманітарну допомогу, попрацювати дистанційно, знайти роботу. «Зважаючи на попит, ми б хотіли, щоб така послуга надавалася безперебійно. Вона корисна та потрібна мамам», – зазначила пані Вікторія.
|