За декілька днів ми відзначатимемо День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Вшануємо борців думками, вчинками, добрими справами та щоденним подвигом на шляху до побудови України вільної, соборної, європейської, з дотриманням усіх демократичних засад, держави.
З нагоди річниці демонстрування волелюбної самовідданості учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні Центральна публічна дитяча бібліотека організувала в себе патріотичний майстер-клас «В нашім серці — Україна!». Провели творчий захід у книгозбірні 15 лютого викладачі образотворчого мистецтва Хмельницької школи мистецтв «Заріччя».
![Патріотичний майстер-клас у філії №12](/uploads/images/news/news 2023/fil_12_heart1.JPG)
Стати учасниками майстерки запропонували учням 4-Акласу СЗОШ №21. Діти виготовляли тематичні листівки в жовто-блакитних кольорах. Основа — руки, що тримають серце. Цей символічний образ демонструє підтримку Героям, які проявили мужність й незламність духу в боротьбі за всюдисущу волю України.
![Патріотичний майстер-клас у філії №12](/uploads/images/news/news 2023/fil_12_heart.jpg)
Виготовлені листівки діти подарують воїнам як символ підтримки. Тож віримо у наші ЗСУ! Боротьба триває! Палко чекаємо перемогу!
|