Поезія вчить кохати, допомагає зберегти це почуття і пронести його у своєму серці через все життя. Тому любов і поезія — нероздільні.
16 лютого учні 25 та 33 груп ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» поринули у світ ліричної поезії. Для них працівниці бібліотеки-філії №2 підготували годину поетичного настрою «Сьогодні лише про кохання».
![Година поезії «Сьогодні лише про кохання»](/uploads/images/news/news 2023/fil_2_love.jpg)
Лунали вірші українських поетів: Василя Симоненка, Ліни Костенко, Василя Стуса, Андрія Малишка. Темі кохання вони присвятили свої найкращі твори.
Бібліотекарки також познайомили молодь з поетичними рядками наших земляків. Учні та викладачі читали любовну лірику Віталія Міхалевського, Марії Лисайчук, Марії Горожанової, Надії Вітвіцької та Марії Будзінської.
Захід супроводжувала книжкова викладка «Жива криничка поезій». «Поети — це провідники кохання, а поезія, сповнена почуттями, додає нам сили та навчає любові», — переконані організаторки заходу.
|