Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Таємниці дитячої прози Наталі Забіли
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  6 Березня 2023 р.

  Талановитість авторів літературних творів, особливо тих, що пишуть для дітей, вимірюється часом. Деякі імена забувають, твори інших з великим задоволенням читає не одне покоління. Саме до останніх можна зарахувати написане дитячою письменницею Наталею Забілою.

  3 березня у Центральній публічній дитячій бібліотеці відбулись книгомандри «Таємниці дитячої прози Наталі Забіли». Захід провели для молодших школярів, присвятивши його 120-й річниці від дня народження авторки. Зауважили бібліотекарки: «Наталя Забіла — улюблена українська письменниця чи не усіх дітлахів. Її цікаві віршики, казки, оповідання вони добре знають. Притаманне їй уміння просто та невимушено розмовляти з дітьми, писати зрозуміло й цікаво, лірично й серйозно, подаючи одночасно потрібну інформацію та виховуючи найкращі людські якості, роблять її твори актуальними й тепер».

  Маленьким читачам розповіли найцікавіші факти про життя та творчий шлях літераторки, показали  мультиплікаційні ролики за мотивами її творів, а також ознайомили з виданнями творів Наталі Забіли, які є у фонді бібліотеки.

  Відзначила бібліотекарка Леся Кутей: «Наталя Забіла — вроджена казкарка. Її проза бере свої початки з багатої скарбниці української народної творчості. Без голої дидактики вона вчить дітей бути добрими, справедливими, мужніми, любити все живе на Землі». Також школярі залюбки почитали у ролях казку «Петрик і зайчик» та обрали книжечки на корисний вікенд.


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги від наших друзів з Польщі

  Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр