Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Дипломи та подарунки від НОКУ
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  8 Березня 2023 р.

  7 березня у Центральній публічній бібліотеці оголошували результати конкурсу олімпійської листівки. Він пройшов під назвою «Зимові візерунки». Організаторами конкурсу є відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій  області.

  Заступниця директора Світлана Сінькова розповідає: «Загалом для участі в конкурсі було подано 86 робіт. Це малюнки, вироби з квілінгу, термомозаїки, поробки з пластиліну та такі, що були зроблені за допомогою 3D-ручки». Бібліотекарка Юлія додає: «У конкурсі взяли участь діти різних вікових категорій. Від 7 до 18 років. Хлопчики з дівчатками є читачами бібліотек ЦБС Хмельницької громади. Бібліотекарі також завітали на захід, щоб їх підтримати». 

  Грамоти та медалі переможцям вручав Віктор Флентін ­— перший заступник голови обласного відділення НОК України. Присутні з цікавістю слухали виступ пана Віктора, який розповів історію Олімпійського руху у світі та в Україні зокрема. «Спорт об'єднує людей незалежно від віку, статі, — наголосив гість. — Здоровий спосіб життя є запорукою загального процвітання».

  На завершення заходу пан Віктор запалив олімпійський вогонь. Адже це один із головних символів Олімпійських ігор, який відкриває змагання і горить до їх завершення.

  Центральна публічна бібліотека

  Колектив бібліотеки-філії №4 щиро вітає читачку книгозбірні Олександру Василишину зі здобуттям третього місця (категорія від 10 до 14 років) у конкурсі листівки «Зимові візерунки», який організувало відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області. 

  Ділиться враженнями Олександра: «Мені було дуже цікаво почути історію Олімпійських ігор. Вражена, що наша Хмельниччина має так багато знаменитих спортсменів. Мені дуже сподобався конкурс. Я щаслива, що здобула призове місце, крім подарунків, маю справжню медаль! Не пластикову, а металеву! Це дуже круто!».

  Подарунок — енциклопедію в запитаннях і відповідях «Теніс» отримала і бібліотека-філія №4 за найбільшу кількість учасників конкурсу. Тепер читачі зможуть здійснити екскурс зародженням олімпійського виду спорту (тенісу) через систему запитань і відповідей, які пропонує ця неймовірно яскрава та цікава  книга.

  Тетяна Венгрова,
  завідуюча бібліотеки-філії №4


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки на полицях бібліотек

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади. Художня література, видання з питань мистецтва, дитяча література.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр