Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотечні інновації — в практику роботи
  Іванна Білик, завідуюча методично-бібліографічного відділу ЦБС
  17 Березня 2023 р.

  Семінар «Бібліотечні інновації — в практику роботи» провели 16 березня. За мету він мав підвищення кваліфікації фахівців бібліотек Централiзованої бiблioтечної системи Хмельницької громади.

  Майже три десятки бібліотекарок, які взяли участь у навчальному заході, знайомились з досвідом роботи філії №11 щодо надання цифрових послуг користувачам. Зокрема, працівниці названої книгозбірні розповіли про роботу Мобільного консультативного центру, що діє при бібліотеці.

  Поділилася досвідом завідувачка книгозбірні Алла Глива: «Проєкт “Мобільний консультативний центр” (для людей з особливими потребами) був започаткований ще у 2021 році у межах програми “Нова лінія культурних змін”. Його основна мета — навчити усіх охочих користуватися у повсякденному житті корисними та необхідними мобільними додатками, сайтами». А бібліотекарка Інна Потравна розповіла про найбільш популярні послуги, які філія №11 надає користувачам як Хаб цифрової освіти. Досвідом з надання електронних послуг користувачам поділилась і бібліотекарка філії №8 ім. І. Іова Лідія Осика.

  У другій частині семінару говорили про зміни, що відбулися у державних формах звітності 6-НК, здійснили огляд методичних рекомендацій «Соціологічне дослідження у бібліотеці». Також провели консультацію на тему «Актуалізація бібліотечних фондів в умовах війни». «Зміни у державних формах звітності бібліотечна спільнота чекала вже кілька років, — говорить завідуюча бібліотеки-філії №4 Тетяна Венгрова. — Дякуємо методистам ЦБС за допомогу у виготовленні нового шаблону електронних щоденників та за детальне роз'яснення щодо оновленого збору даних. Спочатку були деякі перестороги, але після семінару стало зрозуміло, що нова звітність не викличе ніяких додаткових складнощів».


  Філія №15
  Філія №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книгопоказ

  До вашої уваги пропонуємо інформацію про нові надходження, серед яких чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя. Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр