Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Безпека віртуального світу
  Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4
  22 Жовтня 2014 р.

  Тиждень Інтернету продовжується

  В Інтернет-мандрівку «Улюблене дитя людства – комп’ютер» 23 жовтня вирушили учні 4-Б ЗОШ №14. Разом із бібліотекарем юні мандрівники переглянули мультфільми, з яких дізнались: як правильно сидіти за комп’ютером; про його можливості та вплив; як поводитися з ним; як вберегти свого помічника, щоби він не «захворів».

  Закінчився захід фізкультхвилинкою. Настрій у всіх був веселий та бадьорий. Юні читачі були враженні побаченим і почутим.

  Цього ж дня на мандри веб-сайтами та блогами бібліотек Хмельниччини «Бібліотека – дім порад і настанов» завітали й старші читачі, учні 7-В класу СЗШ №8.

  Спілкуючись з однолітками в соцмережах, шукаючи потрібну інформацію в Інтернеті, школярі не здогадувались, що багато про що можна дізнатись, подорожуючи сайтами Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Миколи Островського, Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка, Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

  Юні користувачі були здивовані тим, що чимало інформації, потрібної їм у навчанні, знаходиться на сайті Хмельницької міської ЦБС. А коли дізналися, що сайт переміг у номінації «Кращий сайт районної/міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) та філії районної/міської ЦБС» і ця перемога здобута вдруге: вперше у 2012 році, назвали це справжнім успіхом. І завірили, що тепер сайт буде одним із найулюбленіших, яким можна мандрувати, поповнюючи свої знання новою інформацією.

  Як знайти потрібну інформацію в Інтернеті

  Продовжуючи традицію проведення тижня Інтернету, працівники бібліотеки і цьогоріч не пропустили нагоди зачепити цю цікаву на сьогоднішній день тему. Адже діти вже не просто читають, а мають можливість обирати серед розмаїття інформаційних ресурсів, що широко представлені в мережі Інтернет, найцікавіші та найпотрібніші. І тому завдання фахівця-бібліотекаря – влучно зорієнтувати юного читача у бурхливому вирі інформації.

  22 жовтня пройшла година-практикум «Як знайти потрібну інформацію в Інтернеті», на яку бібліотекарі бібліотеки-філії №4 запросили завідуючу відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Хмельницької міської централізованої системи Галину Єсюніну, не залишила байдужим ні одного юного читача (учнів 5-Б класу ЗОШ №7).

  Галина Вікторівна в інтерактивній формі роботи з аудиторією розкрила тему пошуку інформації в Інтернеті та зорієнтувала дітей на безпечну поведінку в мережі Інтернет. Із задоволенням ділилися своїми знаннями з пошуку інформації й школярі. І як виявилося, хоча наші читачі дуже юні, але з однолітками в соцмережах спілкуються, скайп-зв’язком користуються, потрібну інформацію на сайтах шукають. І це вони продемонстрували сидячи біля комп’ютера.

  Було дуже приємно працювати з такими обізнаними і активними школярами. 


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Гарна книжка допоможе чудово провести свій вільний час у спекотне літо

  Гарна книжка допоможе чудово провести свій вільний час у спекотне літо.

  Багато нових, цікавих, пізнавальних книг та літератури для дозвілля надійшло до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр