Булінг та кібербулінг — це реальні проблеми сучасної молоді. Щоб розкрити їх з правової та законодавчої сторін, працівниці бібліотеки-філії №11 провели для студентів Хмельницького професійного ліцею електроніки правову годину «Булінг та кібербулінг серед підлітків». На захід запросили фахівчиню міського Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяну Главацьку. Пані Тетяна розповіла про види булінгу, його учасників, куди звертатися по допомогу та як не втрапити у пастку кібербулінгу.
Дмитро, учасник зустрічі: «На прикладі життєвих ситуацій ми розібрали, до яких видів булінгу вони належать — фізичного, психологічного, економічного чи сексуального. Під час обговорення виникали дискусії та питання, на які юристка відповідала, роз’яснювала деталі».

Тетяна Главацька, гостя заходу: «Ви повинні чітко розуміти та усвідомлювати ситуації, у яких щодо вас вчиняють булінг або ж щодо вашого друга, а ви є споглядачем. Тому не потрібно мовчати, а більше говорити, бо булінг та кібербулінг можуть призвести навіть до летальних випадків. Не потрібно до такого доводити ситуацію, адже життя — найдорожчий скарб».
|