Годину корисних порад для діток провели волонтери Червоного Хреста 12 квітня у Центральній публічній бібліотеці з нагоди Міжнародного тижня здоров’я підлітків. Учасники складали тарілку здорового харчування та викреслювали з щоденного раціону шкідливі продукти.
Психологи ж розповіли про шкоду, якої може завдати здоров’ю стрес. Фахівці поділилися методами запобігання такому, а також розказали про продукти, що підвищують рівень стресостійкості. «Ми прагнемо допомогти дітям усвідомити, що здоров’я потрібно берегти змалечку», — говорить працівник фонду Дмитро. — Водночас і набути тих знань і вмінь, які сприятимуть збереженню здоров’я в майбутньому».
Вже під час практичної частини діти робили об’ємну черепашку з кольорового паперу. Її заздалегідь розробила постійна учасниця майстерок Марія Кашлакова (переселенка з Херсонської області, смт Іванівка). Бібліотекарки розповідають: «Марійка дуже полюбляє відвідувати заняття. Дівчинка навчається онлайн, а в бібліотеці насолоджується живим спілкуванням з однолітками».
 
|