Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Майстерки від бібліотеки
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  21 Квітня 2023 р.

  Весняний майстер-клас провели для дітей у Центральній публічній бібліотеці. Робили на ньому яскравих пташок з фетру. Захід відбувся 21 квітня, організували такий для учасників Активного простору.

  Бібліотекарка розповідає: «Пташка — це символ весни й відродження. Виготовлення пернатих однозначно принесе малечі задоволення і позитивні емоції. Таких барвистих пташок діти можуть зробити для себе або ж подарувати друзям чи рідним».

  Після коротенького пояснення працівниці запросили діток до творчого процесу. Разом з тим нагадали, що під час майстерок потрібно пам’ятати про безпеку й бути обережними. «Взагалі-то я не дуже полюбляю шити, але сьогодні постарався! Моя пташка вийшла дуже гарна», — говорить учасник майстерки Артур. —  «Я порадую свою молодшу сестричку, подарувавши цю пташку їй».

  Центральна публічна бібліотека

  Ми досить часто відчуваємо тривожність. Це почуття значно загострилося та збільшилася кількість причин для страху після початку повномасштабної війни. Щоб розслабитися та відволіктися від постійного відчуття небезпеки, можна розпочати виконувати дихальні вправи. Це не займе багато часу, але є досить ефективним.

  21 квітня відбулася чергова зустріч волонтерів Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України з відвідувачами бібліотеки-філії №11. Саме на цьому заході учасники вчилися заспокоюватися за допомогою правильного дихання. Діти старанно виконували вправи, які їм пропонували.

  Аби була згадка про зустріч, провели й заняття з елементами творчості, на якому виготовили цікавого павучка. За допомогою такого теж можна виконувати дихальну гімнастику.

  Олександра, учасниця заходу: «Ми з подружками вперше були на заході з волонтерами Червоного Хреста. Нам дуже сподобалося робити павучка, а ще більше розвеселило, коли він рухався від дмухання на нього через трубочку».

  Алла Глива,
  завідуюча бібліотеки-філії №11


  Філія №15
  Філія №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  У фондах бібліотек

  У фондах бібліотек централізованої бібліотечної системи є багато книг, що подаровані їхніми користувачами.  –по поповнилися  

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр