Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Зустрічі підтримки проводять у бібліотеці
  Центральна публічна бібліотека
  22 Квітня 2023 р.

  У п’ятницю, 21 квітня, вже втретє у Пироговецькій бібліотеці-філії №18 відбулася зустріч представників Хмельницької міської мобільної мультидисциплінарної команди з місцевими сім’ями, серед яких і сім'ї ВПО.

  Ініціатива у  Хмельницькій міській територіальній громаді діє в межах реалізації проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці та за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та спрямований на підтримку діяльності мультидисциплінарних мобільних команд, які надають соціально-психологічні послуги особам, постраждалим від військових дій збройних сил рф.

  У Пирогівцях такі зустрічі за співпраці організаторів зі старостою Володимиром Чернюком щоразу влаштовують у бібліотеці. Тут людям комфортно, зручно та звично збиратися. Книгозбірня радо приймає у себе відвідувачів та сприяє проведенню корисних і потрібних масових заходів.

  На зустрічі у п’ятницю сім’ї спілкувалися, грали в ігри, переглядали книги. Представники Хмельницької міської мобільної мультидисциплінарної команди, яку очолює Мар’яна Любецька, влаштували тренінг. За допомогою карткової ігрової методики учасники дізнавалися, як можна створити своє «коло безпеки», відмежовуючи від такого все можливе насильство.

  Кожна сім’я, що взяла участь, отримала в подарунок аптечку. Окрім цього, організатори підготували й чимало подарунків для дітвори: м’які іграшки, настільні ігри, кольорові олівці й фломастери, альбоми й інша канцелярія.

  Наступна зустріч у бібліотеці відбудеться за два тижні. У Пироговецькій книгозбірні вдячні Хмельницькій міській мобільній мультидисциплінарній команді: «Роботу організації радо сприйняли мешканці, серед яких чимало ВПО. Таких зустрічей люди дуже потребують. У непростий час військової агресії, коли кожен хвилюється за життя й безпеку своє та рідних, дуже хочеться відчувати, що ти потрібен, що тобі допомагають. Діткам, звісно ж, подобаються подарунки, але під час таких заходів вони бачать спокій і впевненість  в очах власних батьків. Від того вони й самі себе краще почувають. Це дійсно важливо».


  Колеги у гостях в ЦБ
  Колеги у гостях в ЦБ
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкові скарби

  Пропонуємо ознайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за Державною програмою «Українська книга».

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр