Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Масові заходи у бібліотеках громади стануть ще цікавішими
  Тетяна Венгрова, завідуюча бібліотеки-філії №4
  24 Квітня 2023 р.

  21 квітня на базі книгозбірні-філії №4 задля підвищення професійного рівня бібліотечних працівників відбувся виїзний майстер-клас «Онлайн-сервіси для створення інтерактивних ігор». У навчальному заході взяли участь 15 бібліотекарок із книгозбірень  ЦБС Хмельницької громади.

  Екскурсію бібліотекою та інформхвилинку «Джерела духовності. Народна іграшка» провела працівниця абонементу 1-4 класів Вікторія Мітрофанова. Вона презентувала роботу народознавчого об’єднання «Барвінок» та продемонструвала виставку ляльок-мотанок майстрині Тетяни Юркової.     

  Завідуюча Тетяна Венгрова поділилася досвідом роботи бібліотеки-філії №4 та провела вебкейс на допомогу бібліотекарю «Онлайн-сервіси для створення інтерактивних ігор». Учасники дізналися про цілий ряд професійних сервісів, які дозволяють розробити навчальні та інформаційні ігри. Для них навели приклади включення ігрофікації  у масові заходи для різних вікових категорій користувачів. Представлено кейси зі створення інтерактивних плакатів за допомогою ThingLink та онлайн-пазлів на патріотичну тематику завдяки Jigsaw Planet.

  Для відпрацювання практичних навичок під час методичного дня влаштували майстерку зі створення філворду «Хмельницький в іменах» на LearningАpps. Філворд — це різновид кросворда. Бібліотекарі створювали філворд з метою популяризації літераторів Хмельницької міської територіальної громади серед читачів.  

  Поділилася своїми враженнями Сніжана Гапчук, бібліотекарка бібліотечного пункту Іванковецької бібліотеки-філії №23 у с. Черепівка: «Майстерка була дуже цікава і корисна. Я навчилася самостійно створювати гру “Онлайн-пазли”, а також відшукувати слова за підказками. Мені дуже сподобався цей майстер-клас, тому що такими іграми легше привабити читачів. Дякую організаторам і з нетерпінням чекатиму наступних майстерок. У Тетяни Юріївни ще багато цікавих ідей».

  Підсумувала завідуюча методично-бібліографічного відділу Іванна Білик: «Такі заходи — це унікальна можливість поділитись досвідом зі своїми колегами з різних куточків громади, а також підвищити свою кваліфікацію та професійний рівень. Сподіваюся, після цієї майстерки масові заходи у бібліотеках громади стануть ще більш привабливими та цікавими для користувачів».


  Філія№3
  Філія№3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Цікава та пізнавальна література за Державною програмою «Українська книга»
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр