Все більше часу люди проводять у цифровому середовищі — сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, медичні застосунки та ігри — багато чого доступно у наших ПК і смартфонах. «Своїм гаджетам-помічникам та різним інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше інформації про нас, не завжди розуміючи, які загрози на нас очікують. Злочинці є як у реальному світі, так і в кіберсвіті. Для того, щоб мінімізувати ризики втрати приватної інформації, популярності набирає кібербезпека», — кажуть працівниці Центральної публічної дитячої бібліотеки. 25 квітня у цій книгозбірні відбувся урок-застереження «Кібербезпека у сучасному світі».

Учні 7-В класу СЗОШ №21 зустрілися зі студентками юридичного факультету Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова — Аллою Чайковською та Діаною Сірою. Захід проходив у формі діалогу. Присутні дізнались відповіді на важливі питання:
-
що означає поняття «кібербезпека»;
-
що треба знати про безпеку в Інтернеті;
-
якими застосунками варто користуватись і як робити це безпечно;
-
чим корисний і чим шкідливий смартфон як середовище зберігання наших персональних даних.
На завершення майбутня фахівчиня Діана Сіра підсумувала: «Переходячи у світ цифрових технологій, слід пам’ятати про те, що варто дотримуватися основних правил безпеки в мережі Інтернет, працюючи з гаджетами. У цьому нам допомагає сучасна наука про безпеку в Інтернеті. Це — кібербезпека. Будьте пильними завше».
|