Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книги — читачам бібліотек
  Центральна публічна бібліотека
  28 Квітня 2023 р.

  28 квітня до масштабної акції «Книжки даруй — до перемоги крокуй» та разом з тим і челенджу з дарування книг бібліотекам, котрий оголосило управління культури і туризму в межах акції, доєднався Департамент інфраструктури міста Хмельницької міської ради. Сьогодні його працівники передали читачам бібліотек 207 книг українською мовою.

  Розповіла представниця департаменту Тетяна Цип: «Ми передаємо книжки, аби читачі бібліотек читали та вивчали українську мову. Книжки різноманітні. Зібрали переважно дитячу літературу, але є й наукові видання. Вважаємо, що до такої акції важливо долучатися всім людям. Є ж книжки, які людина прочитала і вже більше ними не користується, тому чому ж не передати їх, аби й інші могли навчатися, розвиватися або ж пізнавати світ».

  Акція «Книжки даруй — до перемоги крокуй» стартувала у лютому. Досі до неї та челенджу вже доєдналися заклади культури, освіти, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, фінансове управління. Також книги бібліотекам дарують письменники, культурні та громадські діячі, науковці й самі читачі. Наповнювати бібліотечні полиці за бюджетні кошти у час дії воєнного стану неможливо, а запит на літературу українською мовою безперебійно росте. Тож завдяки оголошеній акції вдається наповнювати фонди бібліотек.

  Нині читачам подарували багато пізнавальної літератури для дітей, є книги-ігри, книги-пазли. Також є і видання для дорослих читачів.

  Департамент інфраструктури естафету челенджу передав управлінню архітектури та містобудування й управлінню земельних ресурсів Хмельницької міської ради.

  Додамо, що бібліотечна акція «Книжки даруй — до перемоги крокуй» триває. Запрошуємо до неї доєднуватися усіх охочих мешканців громади. Поширюймо українську літературу, читаймо, бережімо свою мову і культуру.  


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радісно, коли у бібліотеці багато нових книг

  Нова література вже на полицях у бібліотеках міста: новинки сучасної художньої літератури з усього світу для дітей та дорослих, науково-популярні видання, енциклопедії тощо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр