25 травня до книгозбірні №15 завітали учні 1-А та 1-Г класів навчально-виховного комплексу №2 на екскурсію-знайомство. Розпочалася вона з розмови бібліотекарки та дітей про їхні улюблені книги та ті, котрі вони прочитали нещодавно.
Ознайомившись із книжковим фондом книгозбірні, учнів особливо зацікавив огляд книг з доповненою реальністю.
![Екскурсія у філії №15.](/uploads/images/news/news 2023/fil_15_bib_ekskursiia.jpg)
За допомогою тематичної презентації учасники екскурсії обговорили правила користування бібліотекою й книгами.
А доповнили нині цікаве бібліотечне знайомство казкова вікторина й тематичний відеоролик. Саме вони продемонстрували читацьку обізнаність дітвори та те, наскільки вони зацікавлені книгами.
|