Людмила Дуда, завідуюча бібліотеки-філії №8 27 Червня 2023 р.
Бібліотека-філія №8 ім. І. Іова продовжує радувати своїх користувачів новими цікавинками. Вийшла чергова серія буктрейлерів «Читаємо у сімейному колі», котрі книгозбірня створює у межах втілення Програми підтримки сім’ї та з метою популяризації культури читання.
Отже, любителі неймовірних пригод, чарівних світів та історій вірувань нашого народу! Книга, про яку розповідаємо сьогодні, вам точно сподобається. «Вітрова гора» Анни Багряної пронизана красою та силою українського духу.
Дуже цікавою вона видасться підліткам. Адже головний герой — їхній ровесник. Хочете дізнатися більше? Перегляньте відеорекомендацію. Ми ж запрошуємо читати до бібліотеки!