Центральною публічною бібліотекою 11 липня влаштували екскурсію. Відвідувачами такої стали учасники літнього табору, що діє при Хмельницькій гімназії №1 імені В. Красицького. Для дітвори провели ще й майстер-клас.
![Екскурсія для дітей у ЦПБ](/uploads/images/news/news 2023/cb_ptah.jpg)
Бібліотекарка Ольга Голошумова повела гостей залами книгозбірні, розповіла про правила користування бібліотекою і книгами. Маленькі екскурсанти відвідали книгосховище, ознайомилися з художніми книгами, енциклопедіями, довідковими виданнями. «Екскурсія до бібліотеки — це завжди море нових вражень для малечі, — розповідає пані Ольга. — Подібними екскурсійними заходами ми підвищуємо у дітей інтерес до читання, плекаємо бажання слухати та пізнавати».
![Екскурсія для дітей у ЦПБ](/uploads/images/news/news 2023/cb_ptah1.jpg)
Під час наступної частини події хлопчики з дівчатками робили з кольорового паперу птаха. Бібліотечні організаторки відзначають: «Аплікації чудово розвивають уяву діток, вчать акуратного виконання різних творчих завдань. Також гарна аплікація краще знайомить із навколишнім світом як того, хто її робить, так і тих, хто потім буде її розглядати».
|