У житті кожного є особливі люди, з якими ми ділимося таємницями, підтримуємо у скрутній ситуації та й просто проводимо багато часу разом. Про кого ж йде мова? Про друзів!
З нагоди Міжнародного дня дружби, котрий скоро відзначатимемо, у бібліотеці-філії №8 ім. І. Іова 20 липня відбулася мистецька хвилинка «Рука дружби». Учасники клубу «Весела майстерня» завітали до книгозбірні, щоб весело провести час та виготовити великий об’ємний сувенір до свята.
![Мистецька хвилинка у філії №8](/uploads/images/news/news 2023/fil_8_ruka(1).jpg)
Також хлопчики та дівчатка створили особливе коло приємної комунікації у формі квіточки: виготовили пелюсточки зі своїми долоньками, на яких написали імена. Потім кожен особисто приєднав цей елемент до загальної серцевинки.
![Мистецька хвилинка у філії №8](/uploads/images/news/news 2023/fil_8_ruka1(1).jpg)
Бібліотекарки закликали: «Дружімо, спілкуймося, підтримуймо одне одного. А цікаве дозвілля вам забезпечить бібліотека!».
|