21 липня в бібліотеці-філії №11 відбулася чергова зустріч з дітками, котрі відвідують книгозбірню у межах реалізації проєкту «Вільна мама», що втілюється спільно з ГО «Жіночий хаб». Сьогодні хлопчики та дівчатка радо знайомилися з новими друзями, малювали, будували дорогу з конструктора та грали в ігри.
До матусь з дітками завітали представники «Жіночого хабу», мультидисциплінарна мобільна команда Української фундації громадського здоров’я «Unicef» та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
![Зустрічі з дітками у філії №11.](/uploads/images/news/news 2023/fil_11_vilna_mama.jpg)
Учасники заходу від представників фундації отримали подарунки, як-от: збірки корисних брошур, кольорові олівці, розмальовки та блокноти.
Говорять бібліотекарки: «Такі зустрічі допомагають діткам творчо відпочити, зняти психологічне навантаження, розвинути свої власні здібності».
|