Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «ВільноХаб: працевлаштування»: у книгозбірні тривають тренінги у межах проєкту
  Центральна публічна бібліотека
  26 Липня 2023 р.

  Днями у Центральній публічній бібліотеці провели черговий тренінг для молоді у межах реалізації проєкту «ВільноХаб: працевлаштування». У книгозбірні вже всьоме зібралася група молодих людей, котрі прагнуть визначитися з майбутньою професією та/або розвивати власну кар’єру.

  На заняття запросили 15 хлопців та дівчат, які відвідують підлітковий табір при Хмельницькому благодійному фонді «Хесед Бешт». Всім учасникам по 16-17 років.

  Найперше молодим людям запропонували пограти в «павутинку інтересів». Кожен навмання передавав наступному клубок ниток, називаючи власні здібності, інтереси та вміння. У такий спосіб запрошені виявили, що у своєму віці вони вже мають певну основу, котра допоможе їм обрати професію. Також переконалися, що люди з різними талантами й знаннями разом створюють чудову команду, що здатна досить плідно працювати.

  Майже увесь тренінг складався з тестів, ігор та вправ. Для хлопців і дівчат кожна з них закладала свою цеглинку у справі їхнього фахового самовизначення. У такий спосіб знайомилися з різними професіями, міркували, що кому буде ближчим, які особистісні якості варто розвивати, аби якнайкраще реалізувати себе. З цією метою учасники також пройшли тест Дж. Голланда на визначення професійного типу.

  Разом з тим у книгозбірні запрошеним запропонували детальніше познайомитися з професією бібліотекаря. Їм розповіли: про нові форми бібліотечної роботи; яким чином наповнюються сайт, сторінки в соцмережах та блоги бібліотек; які є відділи у книгозбірні; як облаштоване книгосховище; що значить поняття «бібліотечна база даних» і як з нею працюють. «Виявляється, що книга, яка має потрапити до читача,  проходить досить довгий шлях з багатьох етапів. Все не так просто. А ще бібліотека — це не тільки ті працівники, які зустрічають нас у читальному залі й абонементі. Наприклад, є художник-дизайнер, котрий займається створенням афіш, виставок, фотозон. Є й багато інших посад, працюють тут навіть чоловіки. Цікаво було побувати за бібліотечними лаштунками», — розповідає учасниця заняття.

  Профорієнтаційні заходи-тренінги у Центральній публічній бібліотеці проводитимуть і надалі. Проєкт «ВільноХаб: працевлаштування» стартував у квітні цього року. Учасниками групових тренінгів за цей час стало вже понад півтори сотні молодих людей. Водночас у межах проєкту в бібліотеці постійно надають індивідуальні консультації щодо визначення з майбутньою професією, вибору місця роботи та розвитку кар’єри.


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкове мереживо

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста. Цікаві, сучасні, пізнавальні, а також книги з AR технологіями – книги, які оживають!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр