Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Щасливий той, хто дарує
  Тетяна Колокольникова, головний бібліограф ЦБ
  17 Грудня 2014 р.

  19 грудня Святий Миколай приносить українцям дарунки. Саме тому, напередодні свята, хочеться подякувати всім добрим людям, які протягом року дарували подарунки дорослим та малим користувачам бібліотек.

  Перш за все – дарували книги. У 2014 році бібліотекам міста подаровано майже 1300 книг. На акцію «Подаруй бібліотеці книгу» відгукнулося багато хмельничан.

  Для центральної бібліотеки читачка Людмила Бойко подарувала 26 нових книжок, а Ліліана Селецька принесла у дарунок книги української письменниці Симони Вілар, яких не було у бібліотечних фондах. Цікаві, унікальні видання подарували бібліотеці Хмельницька міська рада (книги на польській мові); Публічна бібліотека Боргоманеро Мараца (із провінції Новара, Італія (книги на італійській мові); Іван Азарський (професор, доктор медичних наук, хірург); Інна Шоробура (ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії); Зоя Діденко (голова Хмельницького міського Товариства української мови ім. Тараса Шевченка «Просвіта»); Віктор Флентін (секретар Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України, спортивний журналіст); Діана Пугачова (дочка подільського письменника Володимира Пугачова); Світлана Прокопенко та Оксана Кірілкова (спеціалісти управління культури міської ради); Олег Погорелець (директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»). Постійний читач Микола Бойко для центральної бібліотеки зробив річну передплату журналів «Открытия и гипотезы», «Вселенная, пространство, время».

  Еммануїл Коренбліт, колишній хмельничанин, який зараз мешкає в Ізраїлі, – автор книг про Хмельницький, прислав у подарунок міським бібліотекам 26 комплектів своїх видань.

  Новими гарними книгами поповнилися фонди бібліотек завдяки подарункам колег із ОУНБ ім. Миколи Островського, Української бібліотечної асоціації, Національної історичної бібліотеки України.

  Бібліотеці-філії №13 було подаровано майже 100 книг, з них більше 50 примірників різного жанру подарувала Гладун Дарина.

  Читач Олексій Бранчик подарував бібліотеці-філії №8 web-камеру та навушники. Тепер користувачі комп’ютерних послуг матимуть можливість поспілкуватися зі своїми близькими та друзями у Skype.

  Народний депутат України Олег Лукашук подарував бібліотеці-філії №9 ноутбук.

  Швець Іванна, читачка бібліотеки-філії №11, подарувала модем, що дало можливість створити у бібліотеці Wі-Fі-зону для користувачів філії №11.

  Волонтери цієї бібліотеки презентували інтерактивний дитячий ігровий куточок «Світ дитячих фантазій», для якого було зібрано 16 дитячих книг та 20 розважальних журналів, а також дуже багато м’яких іграшок, які тепер прикрашають полиці книжкової виставки «Любознавчик».

  Сергій Болотніков, депутат міської ради, у бібліотеці-філії для дітей №14 встановив грати на два вікна та виділив кошти на тканину для оновлення 19 стільців читального залу бібліотеки.

  Як завжди, щедра на подарунки Програма «Бібліоміст». У 2014 р. бібліотека-філія №11 отримала ноутбук і принтер для втілення проекту «На сторожі громади». Центральній бібліотеці працівники «Бібліомосту» подарували багатофункціональний офісний робочий центр. А ще є гарна новина для тих, хто не встиг вивчити англійську мову у бібліотеці: доступ до безкошовного навчання за Проектом «English 1 2 3 у бібліотеці» продовжено ще на рік. 

  Активно відгукнулися хмельничани на акцію «Бібліотечка для захисника», в результаті якої було зібрано більше сотні книг та журналів. Література була передана пораненим, що лікуються у госпіталі, та волонтерам, які завезли книги та дитячі малюнки у зону бойових дій. Крім книг, користувачі та працівники бібліотек збирали теплі речі, продукти харчування, гроші для наших захисників, відвідували їх у госпіталі.

  Працівники бібліотек Хмельницької міської ЦБС дуже вдячні за такі корисні подарунки та бажають всім людям, які роблять гарні справи для користувачів бібліотек, здоров’я, злагоди та миру.


  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Серія для дітей

  Серія "Детективчик" заснована в 2011 році видавництвом "Національний книжковий проект".
  Для середнього шкільного віку.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр