Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Розвиваємо комунікативні навички дітвори
  Людмила Дуда, завідуюча бібліотеки-філії №8
  17 Серпня 2023 р.

  Протягом серпня щочетверга у бібліотеці-філії №8 імені І. Іова для юних читачів відбуваються зустрічі з представниками громадської організації «Центр реабілітації та відновлення» за програмою «ProAction — Захист в дії». У четвер цього тижня, 17 серпня, відбулася третя зустріч у межах проєкту. Зусилля психологи скерували на розвиток комунікативних навичок: діти вчилися знаходити спільну мову з тими, хто їх оточує, висловлювати власну точку зору.

  Після традиційного енерджайзера психологи провели гру з палицями. Дітки ставали в коло й тримали палиці. На рахунок «три!» гравці відпускали свою палицю і намагалися зловити палицю сусіда, що стоїть попереду. Це вимагало уважності й швидкості, концентрації. Юним гравцям спочатку було не зовсім легко, але вони швидко налаштувалися на потрібний ритм і з легкістю та задоволенням виконували завдання.

  Розвиток комунікативних навичок неможливий без ігор у парах. Діти вчаться діяти злагоджено, що не так вже й легко. Кожній парі за допомогою одних лише палиць необхідно було передати м’яч сусідам. А це надзвичайно складно виконати, якщо пара не діє злагоджено. Але одна справа — коли передаєш великого м’яча, а зовсім інша — коли необхідно передати маленькі м’ячики. «Скільки захоплення й радості викликала ця гра в малечі! Як вони намагалися діяти дружно, з якою відповідальністю поставилися до виконання даного завдання!» — заявляють бібліотекарки.

  А наприкінці зустрічі дітки поділилися з представниками громадської організації своїми враженнями й думками. Активний учасник і постійний читач Микола із захопленням розповідав: «Мені дуже сподобались сьогоднішні завдання. Особливо я полюбляю ігри в парах. Це й важко, й корисно. А ще я за час цих зустрічей знайшов нових друзів, тому вважаю, що з комунікацією в мене буде все чудово».


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книгопоказ

  До вашої уваги пропонуємо інформацію про нові надходження, серед яких чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя. Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр