Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Про серйозні речі — веселинки для малечі
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  6 Вересня 2023 р.

  Цьогоріч виповнюється 100 років від дня народження відомого літератора Грицька Бойка. Саме в його день народження, 5 вересня, бібліотекарка молодшого абонементу Центральної публічної дитячої бібліотеки провела для читачів літературний подіум «Про серйозні речі — веселинки для малечі». Зустріч відбулася в межах роботи гуртка «Почитайко».

  Кажуть у книгозбірні: «Грицько Бойко — неперевершений майстер веселої поезії для дітей. Він вмів не просто розважати молодших читачів, а й з теплим, добрим гумором дотепно й незлобливо показати найрізноманітніші вади дитячого характеру. У дитячій літературі немає жанрів, які б не підкорилися Грицьку Бойку. Він натхненно створював поеми, вірші, скоромовки, лічилки, загадки, п’єси-казки. Письменник видав близько ста книжок для дітей».

  У бібліотеці розповіли цікаві факти про митця, про його творчий шлях і літературні досягнення. Також дітки взяли участь у коментованому читанні веселинок.

  Опісля охочі ділилися враженнями від прочитаного та висновками, які зробили на основі ситуацій, описаних у віршах автора. «Смішинки про малят і звірят, шкільні й спортивні веселинки, скоромовки-спотиканки, загадки, адресовані тим, хто цінує гостре, влучне слово, любить і розуміє гумор, уміє покепкувати не тільки з когось, а й із самого себе. Знаючи життя дітей, їхні звички, уподобання та вади, Грицько Бойко вмів не образити своїм сміхом читача, а змусити його глибоко замислитися над своїми "гріхами", спробувати позбутися поганого. Сміх стає і порадником, і другом, і лікарем… Гумор, м’який і добрий, покликаний перш за все допомагати перевиховуватися, а не принизити дитину чи поглумитися над нею», — наголосила організаторка події Вікторія Пешкова.


  ЦБС на суботнику
  ЦБС на суботнику
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй

  У межах бібліотечної акції «Книжки даруй – до перемоги крокуй» та челенджу з дарування книг книгозбірням, котрий нещодавно оголосило управління культури і туризму, подарували нашим читачам багато українських книг.

  Розпочинаємо знайомити із новинками, які вже на полицях бібліотек.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр