Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Волонтери пропонують дітям створювати цікаві вироби
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  11 Вересня 2023 р.

  Для багатьох дітей і дорослих вересень — це початок нового навчального року. Емоції в цей період можуть бути будь-якими: від захоплення й радості — до страху й тривоги. Важливо давати дітям підтримку та сприяти їхній адаптації до нового середовища.

  9 вересня відбулася чергова зустріч з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України в бібліотеці-філії №10. На початку зустрічі діти розповіли, що за перший тиждень у школі їм сподобалось, а що не припало до душі. Разом з тим обговорили, як вони відсвяткували День здоров’я. Щоб пропрацювати власні емоції, спробували створити оптичні ілюзії.

  Волонтерка Анастасія: «Оптичні ілюзії завжди заворожували нас. Однією з найвідоміших є “Дракон Гарднера”. Ця ілюзія виглядає надзвичайно круто, особливо тоді, коли створена власноруч». Перший крок — вирізати всі необхідні деталі. Далі діти олівцями надали кольору, аби дракон виглядав реалістично. Коли всі частини були розмальованими та вирізаними, склеювали їх разом.

  Настав найцікавіший момент. Кожен взяв свій смартфон та відкрив камеру. Анастасія продовжувала: «Покажіть камері вашого смартфона дракона Гарднера — ви побачите щось дивовижне: оптична ілюзія створює враження, ніби дракон дійсно стоїть перед вами».

  Емоції у дітей були найрізноманітнішими: здивування, захоплення, нерозуміння, як таке може бути, а разом з тим і радість від побаченого.

  Ганна Слободян,
  завідуюча бібліотеки-філії №10

  Цього ж дня у бібліотеці-філії №11 на черговій зустрічі з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України діти робили з кольорового паперу органайзер для канцелярії.

  Такий виріб для школярів є досить актуальним. Тож його виготовляли з цікавістю: знали наперед, що поробка обов'язково стане в пригоді. Та ще й процес створення виявився досить захопливим. Спілкування з волонтерами відволікало від щоденних турбот дітвору, дозволяло їм щиро й відкрито говорити про все, що у той момент їх так чи інакше хвилювало.

  Учасниця заходу Уляна: «Мені дуже сподобалося робити виріб. Це потрібна річ. Я вирішила ще виготовити такий для своєї молодшої сестрички. Вона захоплюється малюванням, тому зможе поскладати в нього всі свої олівці».

  Алла Глива,
  завідуюча бібліотеки-філії №11


  Презентація книги
  Презентація книги
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Приємного та цікавого читання!

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за літо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр