Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Творчою зустріччю з Володимиром Захар’євим бібліотеки розпочали літературний марафон «Слово єднає — перемогу наближає»
  Центральна публічна бібліотека
  19 Вересня 2023 р.

  19 вересня Централізована бібліотечна система розпочала цьогорічний міський літературний марафон «Слово єднає — перемогу наближає», що триватиме протягом двох тижнів у Хмельницькій громаді. Сьогодні у Центральній публічній бібліотеці влаштували творчу зустріч, присвячену 60-річчю журналіста, краєзнавця, археолога, письменника, голови обласного осередку ВТС «Конгрес літераторів України» Володимира Захар’єва.

  Володимир Анатолійович безкомпромісно творчий, працьовитий. Бере активну участь у реалізації Програми підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді «#Щодня читай українською». Шість його краєзнавчих книг та брошур розповідають про минуле міста Хмельницького. Звернулася до ювіляра на зустрічі керуюча справами виконавчого комітету мерії Юлія Сабій: «Ваш доробок є надзвичайно гарним, надзвичайно потужним. Ви чоловік великого серця, великого кроку, великої дії. Направду дуже важливо, що сьогодні не тільки Хмельницька міська територіальна громада Вас знає як діяча, Вас знає Хмельниччина, Вас знає Україна».

  А ще минулої п’ятниці у фейсбуку пан Володимир поділився радісною звісткою: вийшла друком нова книга — «Серце Плоскирова, Проскурова, Хмельницького». Над нею він працював разом з Олегом Пасічником та Леонідом Западенком. Видання Володимир Анатолійович називає «подарунком рідному місту до 592-ї річниці першої згадки». Про книгу ювіляр розповів на сьогоднішній зустрічі, радо презентувавши.

  «Серцем» міста автор називає його частину, яка біля ліцею №5. Говорить, що від праці над виданням отримав справжнє задоволення, переконаний, книга неодмінно сподобається читачам. А ще підкреслює, що у Хмельницького є своя історія, завдяки історикам вдається показати, яким є наше місто в контексті історії всієї України. Праця складається з трьох частин: перша — авторське бачення оборонних споруд, друга — безпосередньо про «серце» міста, його фортецю і замки, третя — хай буде для читачів несподіванкою, бо допоможе багато нового дізнатися.

  На захід у бібліотеку прийшли друзі, колеги ювіляра та ті, кому довелося у різних сферах з ним працювати. Вони радо вітали пана Володимира, щедро зичили життєвих гараздів та постійної наснаги для нових робіт. Зазначили, що Володимир Анатолійович працює не тільки для нашого сьогоднішнього, а найперше для нашого майбутнього, бо завдяки йому теперішня молодь може досить глибоко пізнавати історію рідного міста.

  Додамо також, що цього року Володимир Захар’єв став лауреатом міської премії імені Б. Хмельницького у галузі літературної діяльності, популяризації української мови: за вагомі літературні видання, популяризацію української мови та літератури. З новою відзнакою та, звісно, з 60-літтям його привітали на творчій зустрічі ще й музичними номерами.

  А книгу «Серце Плоскирова, Проскурова, Хмельницького», як і пообіцяв пан Володимир, можна буде зовсім скоро взяти почитати у бібліотеках Хмельницької  громади.


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте з нами українське!

  Наступив новий читацький сезон. Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

  Нові, сучасні, пізнавальні, довідкові та інші книги чекають на своїх читачів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр