Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Про рідне місто розкажемо поетичними рядками
  Оксана Ковальчук, завідуюча бібліотеки-філії №2
  22 Вересня 2023 р.

  21 вересня для учнів 8-А класу ліцею №4 ім. Павла Жука працівниці бібліотеки-філії №2 провели літературні хвилинки «Про рідне місто — поетичними рядками». Подію організували з нагоди Дня міста та у межах літературного марафону «Слово єднає — перемогу наближає».

  Восьмикласники читали вірші подільських авторів: Ольги Лихогляд, Марії Лисайчук, Надії Вітвіцької, Галини Корицької, Віталія Міхалевського, Галини Ісаєнко. Поетичні рядки автори присвятили нашому славному Хмельницькому, розкриваючи його красу та неповторний дух.

  Запрошеною гостею літературного свята була Альона Радецька — поетка, журналістка, літературознавиця, членкиня Національної спілки журналістів України, секретарка Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України.

  Учні мали можливість ставити питання Альоні Юріївні, а вона з радістю ділилася своїм досвідом, відповідала. Розповіла про те, як народжується поезія. Поділилася своїми емоціями, які черпає від природи, від людей, від життя. Альона Радецька пояснила, що саме для неї стає джерелом натхнення, як вона працює над створенням віршів та написанням рецензій.

  Також поетеса презентувала свою третю книгу — збірку поезій «Сві(й)ти». Вірші вразили учасників заходу яскравістю образів та глибиною думок. Авторка подарувала на згадку свою нову збірку.

  А ще з нагоди літературного марафону для дітей працівниці бібліотеки підготували книжкову виставку «Поезія — мелодія душі». «Такі літературні хвилинки підкреслюють важливість поезії в нашому житті, підштовхують учнів до глибшого її розуміння, доброго ставлення до свого рідного міста», — зауважила Олена Лиса.


  Філія №17
  Філія №17
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр