Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Білий птах» поезій Дарини Янчук
  Тетяна Венгрова, завідуюча бібліотеки-філії №4
  25 Вересня 2023 р.

  22 вересня бібліотека-філія №4 для своїх користувачів провела надзвичайно цікаву та таку, що надихає, подію. Учні 8-А класу ліцею №8 відвідали творчу зустріч з місцевою письменницею Дариною Янчук «Відкрите серце у долонях мрій». Захід — частина літературного марафону «Слово єднає — перемогу наближає».

  Підлітки познайомилися з творчістю молодої та талановитої поетки. Дарина презентувала їм свою поетичну збірку «Білий птах». Книга вразила філософською глибиною та яскравими образами. А Дарина розповіла, як вона вперше відчула тягу до римування, згадала людей, які допомогли їй відточити майстерність. Також дала корисні поради тим, хто хоче писати, наголосивши на важливості постійного розвитку, неупинного читання та практики.

  Гостя разом з тим поділилася своїм досвідом перекладачки та волонтерки, розповіла, як важливо бути відкритим до допомоги іншим, як це може збагатити інтелектуальний та духовний світ кожного.  «Творча зустріч з Дариною Янчук стала не лише цікавим і навчальним заходом, — думає класна керівниця восьмикласників Ганна Дідик. — Дарина показала, як наполегливою працею можна розвинути природний талант і здобути успіх уже в дев’ятнадцять років. Ми з нетерпінням чекаємо на нові творчі досягнення цієї талановитої письменниці. Нехай кожен, хто був присутнім на цій творчій зустрічі, надихнеться підкорювати власні творчі вершини».

  Окрім того, учасники заходу мали нагоду відкрити для себе ще багато інших творів на книжковій виставці «Літературна палітра». Бібліотекарки на ній представили книги хмельницьких письменників. Виставка засвідчила, що літературний світ рідного міста багатий і різноманітний: від романтичних поетичних творів до захопливих розповідей — кожен знайде щось, що вразить його серце та запам'ятається надовго.


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство

  Багато нових книг надійшло до бібліотек міста. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр