Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Свою збірку «Я вірю, що настане днина…» Микола Лук’янюк презентував у бібліотеці
  Центральна публічна бібліотека
  9 Листопада 2023 р.

  Подільський автор, викладач Хмельницького національного університету, доцент Микола Лук’янюк 8 листопада в читальній залі Центральної публічної бібліотеки читачам, друзям та колегам по перу представив своє перше власне літературне видання — збірку «Я вірю, що настане днина…». Сторінки книжечки ще пахнуть свіжою фарбою, адже лише декілька тижнів тому її видрукувало видавництво.

  Микола Лук’янюк раніше публікувався в літературних альманахах, хоч напрацювань мав уже чимало. У бібліотеці дуже чекали на першу його збірку, тому радо доєдналися до роботи над нею. До книжечки «Я вірю, що настане днина…» увійшли поетичні, прозові й гумористичні твори, переклади пісень, присвяти з нагоди ювілеїв. Останні заслуговують на особливу увагу. Розповідає про них заступниця директора ЦБС Світлана Сінькова: «Вони настільки цікаві, хоч і написані просто. Через них читачу вдається “познайомитися” з людьми. Уподобання, риси характеру передані неймовірно влучно. Автор готував такі вірші для викладачів вишів, діячів і літераторів Хмельниччини. Вас, без сумніву, вразить вміння Миколи Лук’янюка аналізувати й відтворювати у віршованих рядках людські темперамент та звички». 

  Видання відкривається розповіддю письменника про себе. Тут він пригадує, як бібліотека для нього колись стала місцем початку захоплення книгами. А ще ділиться власною життєвою історією. Далі збірка містить статтю-рецензію від відомого літератора Віталія Міхалевського. Вона зветься «— ЯК ЖИТТЯ? — ВДАЛОСЬ!». Це рядок однієї з поезій пана Миколи. Саме він досить точно характеризує увесь творчий і життєвий настрій письменника.

  Зазначив на презентації Віталій Міхалевський: «Для Миколи Лук’янюка ця збірка — як перше кохання. Та якби записати все те, що він знає, що вміє і що створив, то вийшли б цілі томи. Він технічна людина, життя якої — у творчості. Може і про серйозні речі сказати з гумором, і про гумор сказати серйозно, і все це донести до людей».

  На зустрічі-презентації в бібліотеці літератора вітали з першим виданням, захоплено спілкувалися з паном Миколою, «смакували» його творчістю. Незабаром збірку «Я вірю, що настане днина…» можна буде переглянути й почитати в книгозбірні.


  Філія №10
  Філія №10
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Золота серія

  Золота серія "Бібліотека пригод".
  Художня література.
  Книги для всіх.
   

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр