Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту




  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Ми вшановуємо гідність та свободу
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  17 Листопада 2023 р.

  Патріотична година напередодні Дня Гідності та Свободи пройшла у бібліотеці-філії №13. 17 листопада учні 5-6-х класів ЗОШ №14 стали тут учасниками тематичного заходу.

  Діти детально ознайомилися з хронологією та подіями, які передували Дню Гідності та Свободи та зумовили його відзначення. За допомогою фотоматеріалів, презентацій та відеоматеріалів їм представили ключові епізоди Революції гідності, яка змінила хід історії всієї країни.

  Відзначила під час заходу класна керівниця 5-А класу О. Сіпова: «Заходи такого роду є важливою частиною життя громади, бо сприяють формуванню громадянської свідомості та патріотизму серед молодого покоління».

  Тож сьогоднішня патріотична година стала не тільки бібліотечною подією, але й чудовим засобом формування почуттів, що є гідними подвигу і сміливості українців, котрі піднялися заради своєї держави. «Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми вшановуємо силу та волю нашого народу, які завжди переборюють будь-які труднощі на шляху до правди й незалежності», — підсумували бібліотекарки.

  Алла Панасюк,
  завідуюча бібліотеки-філії №13

  Цього ж дня, 17 листопада, бібліотека-філія №8 ім. І. Іова спільно зі Хмельницькою школою мистецтв «Озерна» організувала історичний спогад «За честь, за волю, за українську долю». Захід провели для учнів 9-Є класу Ліцею №13 Хмельницької міської ради.

  Школярі завітали до книгозбірні, щоб краще познайомитися з хронологією боротьби українців за щасливе майбутнє. Розповіли запрошеним: «Історія нашої рідної України — приклад сили, мужності, звитяги й прагнення щасливого майбутнього для прийдешніх поколінь. Багато людей віддали власні життя, аби інші мали можливість жити в кращому суспільстві. Такими епізодами сучасної історії є Революція гідності та Помаранчева революція. Вони утверджували нашій країні європейське майбутнє та відповідні йому ідеали».

  Щем та туга переповнювали очі хлопців й дівчат, коли вони чули про хоробрість звичайних громадян: людей, частина з яких були майже їх ровесниками; людей, котрі всім серцем любили Україну; людей, чию щиру жертву не маємо права забути. Вони ті, хто стали творцями нашої історії.

  Гарним доповненням до заходу були музичні номери у виконанні учнів мистецької школи та книжкова викладка, котра детально представляла події тих років.

  Людмила Дуда,
  завідуюча бібліотеки-філії №8


  Безкоштовний Інтернет у філії №14
  Безкоштовний Інтернет у філії №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Січневі новинки 2024 року

  Вже на полицях бібліотек новинки друку кінця 2023 року.

  Переглядайте, вибирайте, читайте!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах






  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр