Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Ресурси ПДГ на допомогу правовій освіті населення
  Світлана Сінькова, зав. методично-бібліографічним відділом
  13 Лютого 2015 р.

  Пункти доступу громадян до офіційної інформації, які відкриті у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС, дають можливість жителям міста отримати інформацію органів державної влади та дізнатися, яким чином будь-який громадянин може долучитися та вплинути на законотворчий процес у нашій країні.

  Для того, щоб робота пунктів була ефективнішою, бібліотекарям необхідно постійно навчатися, щоб удосконалювати цей напрямок роботи бібліотек.

  11 лютого на базі центральної міської бібліотеки для працівників бібліотек-філій був проведений тренінг «Ресурси ПДГ на допомогу правовій освіті населення». Тренінг проводила провідний бібліотекар ЦРіПІ обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського Оксана Шеін.

  У ході тренінгу учасники дізналися про роль і завдання публічних бібліотек в організації доступу користувачів до інформації органів влади. У центрі уваги стояло питання ефективного планування та обліку роботи пунктів доступу громадян до мережі ПДГ.

  Бібліотекарі знайомились з урядовими сайтами та інтернет-ресурсами місцевих та державних органів влади. Особлива увага була приділена питанню реклами цих послуг і відображення роботи пунктів доступу на бібліотечних блогах.

  Тренер розкрила питання переваги підключення бібліотеки до мережі ПДГ. Це – систематичне отримання е-поштою найновішої інформації про події, що відбуваються у центральних та місцевих органах влади, за допомогою яких бібліотеки мають можливість створювати повнотекстові бази даних.

  Участь бібліотек у мережі ПДГ урізноманітнює послуги бібліотеки, надає консультації громадянам щодо питань захисту прав, проводить навчання користувачів з розширеного інформаційного пошуку.

  Отже, за результатами тренінгу ще три бібліотеки оформили заявки на підключення до мережі ПДГ. Найближчим часом Пункти доступу громадян до офіційної інформації органів влади розпочнуть свою роботу у бібліотеці-філії №8 (м-н Озерна), бібліотеці-філії №9 (м-н Дубове), бібліотеці-філії №11 (Південно-західний м-н). 


  Книжковий Біг-Бен
  Книжковий Біг-Бен
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2020 року

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек міста. Багато видань з історії України, педагогіки, медіа грамотності, твори для дітей та юнацтва. Нові книги подільських письменників та твори, що надійшли за програмою підтримки книговидання місцевих авторів на 2018-20 роки "Читай українською".

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр