Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Разом вшанували поетичне слово
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  22 Березня 2024 р.

  «Ріки незмінно течуть додому» — поетичний марафон, що відбувся в бібліотеці-філії №13 22 березня. Його провели у межах цьогорічного Національного тижня читання поезії. Ініціативу у 2024 присвячено вшануванню та підтримці тих, хто бореться за свій дім, тих, хто віддав усе заради нього, і тих, хто прагне повернутися додому.

  Участь у заході взяли читачі, які поділилися своїми почуттями через поетичне слово. Адже поезія завжди була тим засобом, який дозволяє нам показати наше найглибше, передати радощі та болі. Марафон став справжнім форумом висловлення шани та любові до тих, хто бореться за свободу, захищає свої рідні землі й залишається вірним своїм переконанням.

  Кожне віршоване слово, кожен рядок, що звучали на заході, виражали велику повагу й підтримку тим, хто знаходиться далеко від дому, хто тужить і хоче повернутися до нього. «Вдячні всім учасникам, які приєдналися до нашого марафону. Висловлюємо глибоку шану усім, хто захищає наші домівки, бореться за державу та її територіальну цілісність. Нехай наші слова та почуття стануть вітром для вітрил їхніх сердець у дорозі додому»,  відзначили працівники бібліотеки.

  Тож хай поезія завжди буде нашим відданим компаньйоном у всіх подорожах життя, нагадуючи про те, що домівка завжди чекає на нас.

  Алла Панасюк,
  завідуюча бібліотеки-філії №13

  Днем раніше для учнів ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» годину поетичного спілкування з подільським поетом Миколою Чевелюком організували працівниці бібліотеки-філії №2. Захід мав назву «У поезії завжди є крила».

  Учасники мали чудову можливість поспілкуватися з відомим поетом, дізнатися про його творчий шлях, відчути тепло його слова та натхнення. Микола Чевелюк познайомив присутніх зі своїм літературним доробком — книгами: «Мрії — благородні лебеді», «Аня й братики», «Чарівна німфея», «ДNК Nації», «Kyrie, eleison!». Також зачитав вірші й шаржі з них. Окрім того, Микола Вікторович представив декілька своїх нових гуморесок.

  "Година поетичного спілкування стала справжнім святом для душі, де кожен зміг відчути, що у поезії завжди є крила. До заходу підготували книжкову викладку "Літературна сторінка Хмельниччини"", — додали бібліотекарки. 

  Оксана Ковальчук,
  завідуюча бібліотеки-філії №2


  Гості ЦБ - письменники та поети
  Гості ЦБ - письменники та поети
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте з нами українське!

  Наступив новий читацький сезон. Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

  Нові, сучасні, пізнавальні, довідкові та інші книги чекають на своїх читачів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр