Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книжкова валізка мандрує до маленьких читачів
  Ганна Слободян, завідуюча бібліотеки-філії №10
  26 Березня 2024 р.

  26 березня у межах Всеукраїнського тижня дитячого читання, що є значущою подією для популяризації книг серед наймолодших читачів, бібліотекарка книгозбірні №10 Ганна Слободян завітала до вихованців Хмельницького ЗДО №40 «Сонечко». Малечі гостя продемонструвала особливу річ  «Чарівну валізку книжок». Представляючи те, що було у валізці, запропонувала хлопчикам й дівчаткам зануритися у світ літературних персонажів та їхніх історій.

  Основною на зустрічі стала книга «Яків і мокрий вечір». Це захоплива історія про пригоди дощового черв'яка, який вирушив на пошуки їжі та дорогою зустрічав різноманітних комах та їх біди. Бібліотекарка не просто читала твір, але й залучала дітей до обговорення емоцій та переживань головного та інших героїв оповідання, що дозволило малюкам краще зрозуміти та відчути книжкову історію.

  Після читання відбулося творче завдання: вихованці мали змогу передати свої враження від книги у малюнках. Це була чудова нагода для дітей проявити креативність та фантазію, відтворюючи яскраві моменти та персонажів, що їм запам'яталися.

  Окрім малювання, бібліотечна гостя запропонувала ще одне цікаве завдання: використовуючи видрукувані зображення комах, спробувати згадати та назвати всіх героїв, з якими зустрівся дощовий черв'як у своїх пригодах. Це завдання допомогло дітям краще усвідомити зміст прочитаного та важливість кожного персонажа у розвитку сюжету.

  Зауважили виховательки малечі: «Зустріч у дитячому садку стала не лише можливістю для вихованців доторкнутися до чарівного світу літератури, але й значним внеском у розвиток їхніх комунікативних навичок, уяви та креативного мислення».


  Філія №11
  Філія №11
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книг багато не буває

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр