Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Діток вітає розмаїття цікавих книг
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  27 Березня 2024 р.

  27 березня в межах Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекарки філії №7 разом з вихованцями ХЗДО №6 «Колобок» здійснили мандрівку у світ книги «Я читаю, щоб зробити світ кращим».

  Під час зустрічі працівниці книгозбірні познайомили маленьких читачів з розмаїттям цікавих і яскравих книг, які не залишать жодну дитину байдужою. А також розповіли про професію бібліотекаря.

  Дітки жваво цікавилися книгами, послухали казку Наталії Чуб «Лісова школа доброти», відповідали на запитання, а потім розповіли про свої добрі вчинки, пригадуючи слова ввічливості. Насамкінець же склали правила доброти.

  Особливу зацікавленість у малечі викликали книги з доповненою реальністю. «Ми з батьками обов’язково прийдемо до бібліотеки, щоб взяти цікаву книжечку», — зауважили діти.

  Тетяна Федорук,
  завідуюча бібліотеки-філії №7

  Упродовж усього життя ми звертаємось до книги. З дитячих років вона допомагає пізнавати себе і розуміти навколишній світ.

  27 березня в межах Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеці-філії №14 відбулась гра-вікторина «Всезнайки книжок».

  Бібліотекарки провели для учасників вікторини: «Книга — твій друг», «Знавці книжок», «Згадай улюбленого героя», «Чарівні слова». Дітки з великим задоволенням взяли в них участь, потім малювали.

  Також учасники з радістю читали в бібліотеці книги, називаючи поміж прочитаного раніше ті, що стали їх улюбленими. «Дружба з книгою — це свято. Не було б його у нас — ми б не знали так багато про новий і давній час. Недарма в народі кажуть, що той, хто багато читає, ще й багато знає. Не зупиняйтеся читати», — зазначила на завершення працівниця книгозбірні.

  Валентина Черненко,
  завідуюча бібліотеки-філії №14

  27 березня книгозбірня №15 влаштувала для своїх читачів літературний круїз «Найпопулярніші цитати з улюблених творів» з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання.

  На літературному івенті кожен учасник читав популярні цитати з класичної дитячої літератури. Водночас між дітьми відбувалось обговорення прочитаних висловів.

  Окрім цього, читачка бібліотеки підготувала заздалегідь й процитувала найцікавіші рядки з улюбленої книги «Пригоди в Лісовій школі».

  Також діти завзято брали участь у тематичній вікторині та в інших літературних завданнях. Наостанок активно обговорювали прочитані книги, зокрема, які вони радять читати кожному.

  Мар’яна Семенюк,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №15

  Днем раніше в межах Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеці-філії №14 відбулась художня забавлянка.

  Користувачі бібліотеки насамперед вголос зачитували уривки зі своїх улюблених книг або ж озвучували список творів, які найбільше їм сподобалися. Згодом у групі ділилися своїми книжковими історіями, цікавими моментами, які траплялися з ними під час читання.

  Далі бібліотекарки запропонували учасникам за допомогою олівців, фарб, пластиліну зобразити своїх улюблених героїв. Таке заняття дітей дуже захопило, адже власна творчість незмінно дарує їм спектр позитивних емоцій та спогадів.

  Валентина Черненко,
  завідуюча бібліотеки-філії №14


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте з нами українське!

  Наступив новий читацький сезон. Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

  Нові, сучасні, пізнавальні, довідкові та інші книги чекають на своїх читачів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр