Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Такі книги бувають лише в дитинстві...
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  3 Квітня 2024 р.

  2 квітня бібліотека-філія №7 в межах відзначення Міжнародного дня дитячої книги для учнів 4-В класу СЗШ №18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола організувала творчу зустріч «Такі книги бувають лише в дитинстві». На подію завітала дитяча казкарка, авторка книг Наталія Мазур.

  Гостя познайомила дітей з новою книгою-казкою «Пригоди маленького панденяти». Це зворушлива історія про маленьке панденятко Ань-Ань, його маму Чі-Чі та про найбільшу у світі материнську любов. Також авторка розповіла про першу свою дитячу книгу «Мокре сонечко» та історію її створення. Опісля ж учасники виконали забавлянку, яку створила пані Наталія для збірки «Забавлянки».

  Неабияку цікавість на заході викликала й книга «Казки самшитової алеї», яка є у списку переможців Дитячої Коронації слова (2020), у категорії «Дорослі для дітей» (номінація анімаційних серіалів).

  Діти багато запитували:

  • що надихає письменницю на створення книг для дітей;
  • скільки часу потрібно, щоб написати книгу;
  • коли був написаний перший твір та багато іншого.

  Наприкінці зустрічі школярі мали можливість разом з пані Наталією скласти власну казку. Спільно вибирали головного героя, де він живе, куди подорожує, з ким зустрічається і т. д. Також діти отримали завдання вдома придумати закінчення казки та колективно, всім класом, зняти відео про пригоди Чорного кота (саме його обрали головним героєм).

  На згадку про зустріч учасникам дісталися книги з автографом та побажаннями від Наталії Павлівни.

  Тетяна Федорук,
  завідуюча бібілотеки-філії №7

  Цього ж дня, в International Children’s Book Day, бібліотекарки молодшого абонементу Центральної публічної дитячої книгозбірні провели для читайликів літературні знахідки «Дива та таємниці в книжковому королівстві».

  Діти дізналися більше про Міжнародний день дитячої книги та мету відзначення цієї події, ознайомились із творчим доробком відомого казкаря Г. К. Андерсена та його внеском у розвиток дитячої літератури. Адже свято вирішили відзначати 2 квітня тому, що в цей день народився названий автор улюблених дитячих казок, якому не тільки вдалося змінити ставлення до дитячих книг, але й розвинути та збагатити цей вид художньої літератури.

  Читачі також взяли участь у вікторині «Цікаве про популярні книги» та обговорили найвдаліші екранізації дитячих книг. На завершення зустрічі присутні поділилися враженнями та порекомендували одне одному видання, які їм подобаються. «Дитяча література — особливий різновид письменницької творчості. Писати для дітей найважче. Книга має бути надзвичайно продуманою, цікавою, корисною, сповненою пригодами та яскравими персонажами, щоб заохочувати дітлахів читати більше. І саме таку літературу ми радимо нашим відвідувачам», — відзначають бібліотечні організаторки зустрічі.


  Філія №9
  Філія №9
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки на полицях бібліотек

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади. Художня література, видання з питань мистецтва, дитяча література.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр