Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Весняних птахів можна зробити власноруч
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  8 Квітня 2024 р.

  У квітні ми часто спостерігаємо за нашими пернатими друзями, які повертаються з теплих країв. Чергове творче заняття для дітей та їхніх батьків за участі волонтерів Червоного Хреста отримало назву «Весняні пташки». Воно в бібліотеці-філії №10 відбулося 6 квітня.

  Захід розпочали із питання «Якби ви були пташкою, то якою б ви були й чому?». Відповіді були різними: хтось мріяв стати могутнім орлом — символом сили та свободи — літати високо у небі та насолоджуватися краєвидом з висоти пташиного польоту, інші хотіли бути грайливими синицями або вертливими горобцями.

  Далі волонтерка Анастасія, підготувавши кольорові мотузки, запропонувала учасникам обрати три відтінки, які вони хотіли б використати для своїх пташок.

  Після вибору кольорів розпочався етап створення пташок. Організатори продемонстрували кілька технік плетіння та формування виробів, дозволяючи учасникам втілити в життя свої ідеї. Незалежно від віку чи досвіду кожен мав можливість створити щось особливе, вкладаючи у свою роботу частинку власних душі та творчості.

  Результати перевершили всі очікування! Пташки були різноманітних розмірів, форм та кольорів. Кожна з них мала свою унікальну історію.

  Ольга Колокольникова,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №10

  Настала весняна пора. Гамірно та весело в бібліотеці-філії №11. 6 квітня пройшла чергова зустріч із волонтерами Хмельницької міської організації Товариства Червоного Хреста України.

  Діти робили пташок-мотанок. «Птах здавна був оберегом сімейного щастя і вісником весни. У народі заведено вважати, що птах — це посередник між земним і небесним. Такий оберіг раніше висів майже у кожній хаті. Розміщували його зазвичай під стелею в сінях, щоб кожна людина пройшла під ним», — розповіли організатори.

  Заняття почалося з гри-знайомства «Якою б я хотів бути пташкою…». У затишній атмосфері за допомогою ниток, гарного настрою та фантазії діти робили пташку-оберіг, у яку вкладали найкращі побажання для своїх рідних та друзів.

  Наприкінці зустрічі поспілкуватися за чаєм зі смаколиками. Анжеліка, учасниця заходу: «Нам сьогодні було весело. Найбільше мені сподобалася робити пташку з ниток. А ще я була рада зустрітися з друзями».

  Алла Білецька,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №11


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкові скарби

  Пропонуємо ознайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за Державною програмою «Українська книга».

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр